رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

خرید جدید پرسپولیس؛ هر ۳ بازی یک گل! | یکی مثل لوکادیا یا مثل بقیه؟

خرید جدید پرسپولیس سوژه روز هواداران پرتعداد این باشگاه است

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، در روزهای شلوغ فوتبال ایران در عرصه ملی، هیچ خبری برای طرفداران پرسپولیس مهمتر از خرید مهاجم خارجی نبود!

در مورد نبیل باهویی، پیشینه اش، کارنامه‌اش و خلاصه همه حواشی بسیار خوانده و شنیده‌اید. در مورد کیفیتش هم که گذشت زمان و حضور در زمین گواهی خواهد داد و واکنش‌های پرسپولیسی‌ها را هم که می‌دانید! اما شاید یک نکته مغفول مانده، یک آمار گویا که شاید کمتر کسی به آن دقت کرد؛ این خرید جدید در دو تیم آخرش به طور متوسط در هر سه بازی یک گل زده…

او در تیم قبلی – قبل از پرسپولیس که عمداً کاری به اسامی تیم‌ها نداریم تا بحث مقایسه قدرت لیگ‌ها و حریفان پیش نیاید – در ۱۸۰ مسابقه ۶۶ گل زده و ۲۹ گل ساخته و پیش از آن هم در تیمی که بوده که طی ۵۹ بازی ۱۸ گل به ثمر رسانده و ۷ گل ساخته است؛ یعنی در کمی بیش از یک سوم بازی‌ها پایش به گلزنی باز می‌شود.

سوال اول که قطعاً این است؛ آیا او در پرسپولیس هم همین آمار را خواهد داشت؟ بهتر می‌شود یا بدتر؟ اما این سوال را گذشت زمان جواب می‌دهد! سوال دوم که می‌توان همین حالا بابتش پاسخ خواست این است که آیا پرسپولیس می‌تواند به مهاجم خارجی خود چنین فرصتی بدهد؟ هر سه بازی یک گل؟

تیم‌های پرطرفدار از طرف هوادارانشان تحت فشارند تا در هر بازی گل بزنند و پیروز شوند. وقتی مهاجم خارجی می‌خرند، این وظیفه به دوش او می‌افتد! کاری که لوکادیا فصل قبل به خوبی از عهده انجام آن برآمد اما او یک استثنا بود و دیدیم این فشار با بقیه چه می کند! آیا مهاجم جدید هم می‌تواند؟

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.