رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

خشم رامین از وضعیت چمن نقش جهان + تصویر

به نظر می‌رسد عمر چمن نقش جهان هم تمام شده و مسئولان آن باید به فکر تعویضش باشند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، از شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر موضوعی که به شدت ذهن هواداران سپاهان و بازیکنان این تیم را به خود مشغول کرده، وضعیت چمن نقش جهان است که فاصله زیادی با کیفیت روزهای ایده‌آل گذشته پیدا کرده است.

ورزشگاه نقش جهان در آبان‌ماه ۱۳۹۵ در فاز دوم مورد بهره‌برداری قرار گرفت و چمن این ورزشگاه در همان سال‌های ابتدایی بهره‌برداری هم در تابستان آسیب‌پذیر نشان می‌داد و در زمستان شرایط خوبی پیدا می‌کرد. دلیل آن هم از سوی کارشناسان این موضوع بود که ریشه چمن در تابستان کوتاه بود و خیلی زود کنده می‌شد، اما در زمستان ریشه بلندتر می‌شد و کیفیت چمن روز به روز بهتر می‌شد.

حالا اما اگرچه هر چه از شروع لیگ به سمت فصل سرد پیش می‌رویم، کیفیت چمن ورزشگاه هم بهتر می‌شود، اما همانطور که اشاره شد چمن ورزشگاه نقش جهان هم فاصله زیادی با کیفیت ایده‌آل خود دارد و به مانند ورزشگاه آزادی به نظر می‌رسد تنها راهکار آن تعویض باشد.

این معضل پیش از آغاز مصاف سپاهان برابر صنعت نفت آبادان ذهن رامین رضائیان را به خود مشغول کرد و او در گفتگویی با مهدی سلیمی مدیر تیم فوتبال سپاهان اعتراض خود را به وضعیت چمن یکبار دیگر در مقابل دوربین‎‌های عکاسان و فیلمبرداران رسانه‌های مختلف به نمایش گذاشت.

رضاییان

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.