رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

خطر کسر امتیاز در بیخ گوش باشگاه پرسپولیس

پس از کسر ۴ امتیاز از باشگاه سپاهان حالا کمیته انضباطی به پرونده‌های باشگاه‌های دیگر از جمله استقلال و پرسپولیس نیز ورود کرده.

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، پیرو شکایت برخی باشگاه‌ها از جمله استقلال و پرسپولیس نسبت به رعایت نشدن سقف قرارداد از سوی تعدادی از باشگاه‌های لیگ برتری این موضوع از سوی کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال به طور جد پیگیری و شب گذشته با اعلام کمیته انضباتی باشگاه سپاهان با کسر ۴ امتیاز جریمه شد و موظف به اصلاح قرار داد برخی بازیکنان شدند.

کارگروه نظارت بر قرارداد‌ها امروز اعلام کرد باشگاه پرسپولیس از دستورالعمل‌های ناظر بر قرارداد‌ها تخطی داشته است و به همین جهت پرونده این باشگاه به کمیته انضباطی ارجاع شده است.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد موضوع تخلف باشگاه پرسپولیس مربوط به قرارداد گئورگی گولسیانی است و سرخپوشان در قرارداد این بازیکن مالیات او را به‌عهده گرفته‌اند که این موضوع خلاف دستورالعمل کارگروه نظارت بر قرارداد‌ها است.

در بند هشتم از دستورالعمل ناظر بر قرارداد‌ها آمده است: «درج مبالغ ارزی در قرارداد‌های اتباع داخلی مطلقاً ممنوع است، به‌علاوه، پرداخت مالیات و کسورات قانونی به‌عهده مؤدی است و باشگاه‌ها مجاز به ضمانت یا برعهده گرفتن مالیات بازیکن یا کادر فنی یا سایر عوامل نیستند».

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.