رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دانلود قسمت ۶ ششم شب های مافیا ( زودیاک ) با بازی جواد خیابانی

رئالیتی شوی «شب‌های مافیا» با عوامل جدید به شبکه نمایش خانگی بازگشته و قسمت نخستین آن روز یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ از پلتفرم فیلیمو پخش شد.

به گزارش اینتیتر، رئالیتی شوی «شب‌های مافیا» با عوامل جدید به شبکه نمایش خانگی بازگشته و قسمت نخستین آن روز یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ از پلتفرم فیلیمو پخش شد. پیشتر چهار فصل از این مجموعه به کارگردانی سعید ابوطالب از فیلیمو پخش می شد.

«شب‌های‌مافیا، زودیاک» با حضور محمد بحرانی به‌عنوان گرداننده و با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضائیان، برای پخش اختصاصی از شبکه نمایش خانگی، تولید شده است.

‌گیم‌شو «شب‌های‌مافیا» با سناریوی اصلی و کلاسیک از هفته دوم مردادماه منتشر می‌شود و این‌بار یک قاتل سریالی به نام «زودیاک» در سیسیل به جان شهر و مافیا خواهد افتاد.

در سری جدید این برنامه چهره‌هایی همچون: فرزاد فرزین، سیاوش خیرابی، ملیکا شریفی‌نیا، سام درخشانی، بهرنگ علوی، دیبا زاهدی، امیرعباس گلاب، علی لهراسبی، مهران غفوریان، حدیث فولادوند، جواد خیابانی و … حضور خواهند داشت.

لینک دانلود قسمت ۶ ششم شب های مافیا ( زودیاک )

برای تماشای آنلاین و یا دانلود این قسمت از این ویژه برنامه می توانید بر روی لینک دانلود قسمت ۶ ششم شب های مافیا ( زودیاک ) کلیک کنید.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.