دراکولای تهران تخلیه و پلمب می‌شود

پاساژ آزاد (معروف به دراکولا)، یکی از پاساژهای محدوده سه‌راه جمهوری، به علت ناایمنی و مشکلات فراوان در ساختار ساختمان طی ۱۰ روز آینده تخلیه و پلمب می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از شهر، با توجه به اهمیت موضوع ساختمان‌های ناایمن و پرخطر، کمیته ایمنی در منطقه ۱۱ فعال شده و به صورت مستمر جلسات مختلف درباره ایمنی و رفع خطر ساختمان‌های پرخطر برگزار می‌کند و با جدیت در حال بررسی و اقدامات لازم در این حوزه است.

سید محمد موسوی شهردار منطقه۱۱ در این خصوص گفت : طی فرآیند قانونی، مراجع ذیصلاح وضع ساختمان آزاد را ناایمن و بحرانی تشخیص داده‌اند، به همین دلیل، جلسات متعددی با حضور نمایندگان مالک و کسبه برگزار کرده‌ایم. علاوه‌براین طی بازدید از پاساژ، موارد خطرناک و اخطارهای قانونی به مالک داده شد.

او افزود: متأسفانه به اخطارها ترتیب اثر جدی داده نشد. در نتیجه با دادستان جلسات متعدد برگزار شد و شهرداری موظف شد که رفع خطر را انجام دهد.

موسوی با بیان اینکه قریب به صد کاسب در ساختمان آزاد کار می‌کنند و شهرداری نگران وضعیت اقتصادی این افراد است اما نگرانی جدی‌تر امنیت جان کاسبان است گفت: با توجه به شرایط بحرانی، این ساختمان به زودی تخلیه و پلمب می‌شود.

شهردار منطقه درباره مکاتبات با سازمان‌های خدماتی در مورد قطع انشعابات آب، برق و گاز گفت: گاز این ساختمان قطع شده است و طی روزهای آینده پس از قطع شدن انشعابات آب و برق، با حضور نیروی انتظامی و سرکلانتری، ساختمان آزاد از کسبه تخلیه و پلمب می‌شود.

او در انتها افزود: پس از تخلیه ساختمان آزاد معروف به دراکولا، رفع خطر انجام خواهد شد.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.