رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

درخواست خانواده شهدا برای بخشش بیرانوند

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: خانواده شهدا درخواست کردند با توجه به این که با حکم ۲ سال محرومیت، زندگی بیرانوند، ورزشکار اهانت کننده به شهدا به مشکل می‌خورد و با توجه به اظهار ندامت انجام شده او بخشیده شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، عبدالمهدی نصیرزاده در مجمع انتخاب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام که امروز در مشهد برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت: انتخابات امروز و روند برگزاری این مجمع، نشانه بلوغ کامل و دموکراسی در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بود.

وی ضمن تشکر از حضور کاندیداها در این مجمع افزود: اگر شخصی در این دوره زمانی دستی به سوی ورزش دراز می‌کند، باید از او حمایت کنیم و دست یاری این عزیزان را بفشاریم.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خطاب به سیدزادگان به عنوان رئیس جدید هیات استان، خاطر نشان کرد: نسبت به مسئله دوپینگ ورزشکاران و ورزش پاک اهتمام ویژه‌ای داشته باشید که اولین گام در این اقدام آگاه سازی و داشتن گواهینامه دوره آنتی دوپینگ ورزشکاران است.

نصیرزاده در خصوص کاهش تمرکز گرایی در مراکز استان ها نیز گفت: هرچه مسابقات از مرکز کشور به استان‌ها واگذار شود با استقبال بیشتری روبرو خواهیم شد و پیشنهاد می‌کنم دوره‌های مربی گری و مسابقات مختلف را در شهرستان‌ها برای استفاده تمام از ظرفیت‌های استان برگزار کنیم.

وی ادامه داد: سال آینده میزبان چندین رشته و رویداد بین المللی هستیم که فدراسیون بدنسازی و پروش اندام این آمادگی را دارد تا این میزبانی‌ها را به خراسان رضوی واگذار کند.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تصریح کرد: باتوجه به حضور قهرمانان نام آور خراسانی در عرصه‌های بین‌المللی، از خراسان رضوی هم دعوت می‌کنم که در این مسابقات با حضور یک اسپانسر خوب صنعتی شرکت کند.

نصیرزاده خاطر نشان کرد: ۳رشته پاور لیفتینگ، مچ اندازی و پاور لیفتینگ در بانوان رونق دارد و من به همه‌هیات‌های ورزشی پیشنهاد می‌کنم که نسبت به ورزش بانوان جدیت بیشتری به خرج دهند.

وی برای توصیه به سیدزادگان جهت استفاده از همه نیروها در هیات استان، بیان کرد: پس از رقابت با علیرضا دبیر فکر نمی‌کردم دیگر جایی در کشتی داشته باشم و پس از انتخاب وی و با اصرار دبیر شروع به فعالیت در فدراسیون کشتی کردم.

شهدا قهرمانان واقعی این ملت هستند

نصیرزاده درباره حواشی اخیر مسابقات انتخابی تیم ملی خاطر نشان کرد: اتفاق پیش آمده در مسابقات انتخابی تیم ملی باعث آزرده خاطر شدن خانواده ورزش و خانواده معزز شهدا شد.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه عکس شهید رو به حضار سالن بود، ورزشکار که خود از خانواده شهدا است متوجه این اتفاق نبود و بلافاصله نسبت به رفتار خود عذرخواهی کرد.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تصریح کرد: شهدا قهرمانان واقعی این ملت هستند و این باور قلبی همه ما در کشور است.

نصیرزاده اعلام کرد: باتوجه به این اتفاق و با تشکیل کمیته انضباطی فدراسیون، ورزشکار خاطی به دو سال محرومیت از حضور در کلیه اماکن ورزشی محکوم شد. خانواده شهید با متوجه شدن حکم این ورزشکار خواستار بخشش و عفو وی نسبت به حکم اعلامی شدند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.