رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

درخواست غیرمنتظره پرسپولیس از کنفدراسیون فوتبال آسیا | تأمین هزینه سفر به قطر از طریق حساب باشگاه در AFC

باشگاه پرسپولیس قصد استفاده از منابع مالی موجود در کنفدراسیون فوتبال آسیا برای سفر به قطر دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس طبق قوانین فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا موظف به پرداخت تمام هزینه‌های حضور به عنوان تیم میهمان است. از این رو کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای سفر به کشور قطر برای بازی با الدحیل قطر در هفته دوم منتظر تأمین منابع مالی لازم است.

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد به جای برداشت از حساب فعلی خود مکاتبات لازم با AFC را از طریق فدراسیون فوتبال انجام دهد تا مبلغ لازم برای اسکان در دوحه قطر از بخش مطالباتی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد پرداخت شود. سرخپوشان بابت حضور در رقابت‌های دو فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا همچنان از AFC طلبکار هستند که با توجه به تحریم‌های ارزی امکان دریافت آن را ندارند.

از این رو قصد دارند مانند بعضی از اردوهای تیم ملی ایران در قاره آسیا با استفاده از حساب خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا هزینه‌های سفرهای خارجی خود را تأمین کند.

بخش بین الملل باشگاه پرسپولیس در تلاش است با کمک فدراسیون فوتبال نظر AFC را برای پرداخت این هزینه‌ها جلب کند تا سرخپوشان پایتخت بتوانند تنها هزینه‌های بلیت هواپیما به کشور قطر را پرداخت کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر دهم مهرماه سال جاری در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود. پرسپولیس در نخستین بازی ACL۲۰۲۳ تن به شکست دو بر صفر مقابل النصر عربستان داد. الدحیل نیز میهمان استقلال تاجیکستان بود که تساوی بدون گل را به همراه داشت.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.