رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

درس بزرگ النصر از پرسپولیس

با وجود انتقاد رسانه‌های عربستانی از نحوه استقبال از کریس در تهران و هم چنین کیفیت بد زمین استادیوم آزادی باشگاه النصر نسبت به این اتفاقات واکنشی از خود نشان نداد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، حضور النصر در تهران و اتفاقات رخ داده بازتاب زیادی در رسانه‌های عربستان داشت و گاها این بازتاب با توهین‌هایی از سوی رسانه‌ها و هم چنین گزارشگران عربستانی همراه بود. مهمترین آن زمانی بود که مجری یکی از برنامه‌های تلویزیونی عربستان گفت زمانی که تصاویر استادیوم آزادی را دیدم تصور کردم برای ۲۰ تا ۳۰ سال قبل است! خدا را شکر بابت نعمت سعودی.

با این حال باشگاه النصر و رسانه رسمی این باشگاه هر آنچه منتشر کرد، مثبت بود و حتی از میزبانی ایرانی‌ها تقدیر کرد. به نظر می‌رسد النصر درس خوبی از پرسپولیس گرفت که فصل گذشته به دلیل یک پست اینستاگرامی یک بازی محروم شد و این جلسه از محرومیت در بازی با النصر اعمال شد.

البته که استقبال گرم مردم ایران از تیم النصر و برخورد میهمان نوازانه ایرانی‌ها شایسته تقدیر بود و اگر برای استقبال از کریس برنامه ریزی بهتری می‌شد و زمین آزادی هم کیفیت خوبی داشت، دیگر جای هیچ گونه حرف و حدیثی باقی نمی‌ماند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.