رسانه خبری این تیتر

دسترسی به پلتفرم ترجمه در نسخه جدید تلگرام

تلگرام با رونمایی از نسخه ۵ ، حالا دسترسی به پلتفرم ترجمه خود را برای عموم کاربران آزاد کرده. با این حساب همه می‌توانند برای زبان مادری خود یک Language Pack ساخته و با دیگران به اشتراک بگذارند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تابناک، در واقع تلگرام امکانی در اختیار کاربران قرار داده تا کل نوشته‌های محیط اپلیکیشن و تنظیمات آن را به زبان مادری خود تغییر دهند.

اما همزمان با این آپدیت، تلگرام حالت Instant View خود را هم به نسخه ۲.۰ ارتقاء داده است. تکنولوژی Instant View به شما اجازه می‌دهد که با کلیک روی لینک مقالات، به سرعت آن‌ها را باز کرده و منتظر لود شدن آن‌ها ننشینید.

در Instant View 2.0 حالا مقالات با ظاهر زیباتری نسبت به گذشته به نمایش در می‌آیند، گزینه‌هایی برای تغییر رنگ پس زمینه و ابعاد فونت در اختیار دارید و مهم تر از همه مقالات نوشته شده از راست به چپ حالا به طور رسمی در آن پشتیبانی می شوند.

این آپدیت تغییراتی را هم در رابط کاربری به همراه داشته.

به عنوان مثال، حالا با باز کردن صفحه تنظیمات مربوط به هر کاربر، گروه یا کانال می‌توانید آسان‌تر از قبل به محتواهای به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنید.

در نسخه ۵.۰ تلگرام، بخش تنظیمات هم تغییرات مختصری داشته و حالا به لطف دسته بندی های جدید راحت تر از گذشته می توانید به تنظیمات مد نظرتان دسترسی داشته باشید.

ضمنا Photo Selector اپلیکیشن هم ارتقاء پیدا کرده تا بتوانید سرتان را دقیقا در زاویه و کادر دلخواه به عنوان عکس پروفایل انتخاب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.