دستمزد بازیگران سریال Stranger Things فاش شد

شش سال پس از انتشارش، سریال Stranger Things به یکی از پربیننده ترین سریال های جهان تبدیل شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، انتظارات از این سریال به جایی رسیده است که نتفلیکس بزرگ ترین سرمایه گذاری خود را برای ساخت تازه ترین فصل این سریال کرده و هزینه ساخت سریال Stranger Things در فصل تازه اش به بیش از ۳۰ میلیون دلار رسیده است. بخشی زیادی از این هزینه صرف دستمزد بازیگران شده است، زیرا دستمزد آن ها در هر فصل نسبت به فصل قبل افزایش می یابد.

بیایید در مورد رقمی که هر یک از بازیگران اصلی سریال Stranger Things به ازای هر اپیزود می گیرد صحبت کرده و با بالاترین دستمزدها شروع کنیم. وینونا رایدر و دیوید هاربر بیشترین دستمزد را در میان بازیگران سریال می گیرند. این دو نقش جویس بایرز و جیم هاپر را در سریال بر عهده دارند و در فصول ابتدایی بین ۸۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار به ازای هر اپیزود دریافت می کردند و در فصل چهارم دستمزد هر کدام به ۳۵۰,۰۰۰ دلار در هر اپیزود می رسد که آن ها را در میان دریافت کنندگان بالاترین دستمزدهای تلویزیون به ازای هر اپیزود در سال جاری جای می دهد.

افزایش دستمزد در هر فصل شامل پنج بازیگر جوان تر سرریال، میلی بابی براون (الون)، فین وولفهارد (مایک)، گیتن ماتارازو (داستین)، کیلب مک لافلین (لوکاس) و نوآه شناپ (ویل) نیز می شود که دستمزد آن ها از ۲۰,۰۰۰ دلار به ازای هر اپیزود در سال ۲۰۱۶ آغاز شد و اکنون این رقم به ۲۵۰,۰۰۰ دلار برای هر اپیزود در فصل چهارم رسیده است. همچنین دستمزد ناتالیا دایر (نانسی)، جوی کی‌یری (استیو) و چارلی هیتون (جاناتان) نیز در حال حاضر ۱۵۰,۰۰۰ دلار به ازای هر اپیزود اعلام شده است.

بالاترین دستمزد بازیگران سریال های تلویزیونی سال ۲۰۲۲ را کوین کاستنر و ماهرشالا علی به ترتیب برای سریال های Yellowstone و The Plot می گیرند که ۱.۳ میلیون دلار به ازای هر اپیزود اعلام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.