رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دستور رسیدگی به مطالبات «بازنشستگان» صادر شد (۶ مهرماه ۱۴۰۲)

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار ورود رئیس‌جمهور برای پرداخت مطالبات بازنشستگان شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به تجمعات مختلف بازنشستگان در مناطقی از کشور در اعتراض به وضعیت معیشتی‌شان گفت: از رئیس‌جمهور درخواست دارم که دستور رسیدگی به مطالبات بازنشستگان را صادر کند؛ چراکه تورم چند ساله قدرت خرید بازنشستگان را کم کرده است.

وی در عین حال بیان کرد: ما می‌دانیم فشار هزینه‌ای بر بودجه دولت بالاست، اما بازنشستگان هم حق دارند و باید برای تقویت قدرت خرید و پاسخ به مطالبات قانونی‌شان فکری کرد. منزلت بازنشستگان فراتر از آن است که با در دست گرفتن پلارکارد و نوشته‌های معیشتی مقابل سازمان‌های بازنشستگی و یا مراکز دولتی در مناطق مختلف کشور تجمع کنند.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بازنشستگان پس از عمری خدمت به کشور چشم انتظار یک حقوق متناسب با تورم موجود هستند؛ زندگی آبرومندانه حق بازنشستگان است و نمی‌شود این اصل قانونی را نادیده گرفت.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: روزی نیست چندین پیام بصورت مستقیم از بازنشستگان در خصوص مطالباتشان دریافت نکنیم بنده در مقام نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی اعلام می‌کنم که برای حل مشکلات معیشتی بازنشستگان به دولت کمک می‌کنم.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.