رسانه خبری این تیتر

دستور وزیر کشور به استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری به وضعیت زلزله‌زدگان

وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار هرمزگان تاکید کرد: با بسیج همه ظرفیت‌های استانی به وضعیت زلزله‌زدگان در استان رسیدگی و با اعزام تیم‌های کارشناسی برآورد دقیق از خسارات ناشی از زلزله به عمل آورد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، احمد وحیدی در تماس تلفنی با استاندار هرمزگان تاکید کرد: با بسیج همه ظرفیت‌های استانی به وضعیت زلزله زدگان در استان رسیدگی و با اعزام تیم‌های کارشناسی برآورد دقیق از خسارات ناشی از زلزله به عمل آورد.

وزیر کشور با بیان اینکه مجموعه دولت اهتمام جدی به حل فوری مشکلات ناشی از حوادث و اتفاقات طبیعی اعم از سیل و زلزله دارد، گفت: با تمام ظرفیت در کنار مناطق زلزله دیده استان هرمزگان هستیم و حمایت‌های مقتضی صورت خواهد گرفت.

استاندار هرمزگان به همراه تیم کارشناسی هم اکنون در مناطق زلزله دیده حضور دارد.

طبق اعلام مرکز لرزه‌نگاری کشور زلزله شدیدی به بزرگی ۶ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در ساعت ۲:۴۵ بامداد پنجشنبه در استان هرمزگان حوالی کوخرد رخ داده است.

این زمین‌لرزه در ۲۷ کیلومتری کوخرد، ۳۸ کیلومتری جناح و ۴۰ کیلومتری بندر چارک (هر سه در استان هرمزگان) به وقوع پیوسته است.

مرکز این زمین‌لرزه همچنین ۱۶۵ کیلومتر با بندرعباس – مرکز استان هرمزگان – و ۳۶۸ کیلومتر با شیراز – مرکز استان فارس – فاصله داشته است.

هنوز از تلفات جانی و مالی احتمالی این زلزله گزارشی منتشر نشده است، اما تیم‌های کارشناسی و ارزیاب به منطقه اعزام شده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.