رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دفاع جانانه حسن روشن از جواد نکونام

پیشکسوت استقلال معتقد است که باید همه جوره پشت جواد نکونام ایستاد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شرایط این روز‌های آبی پوشان و مشکلات مدیریتی که وجود دارد، توضیحاتی ارائه داد. گفت‌وگوی او را در زیر می‌خوانید.

شاید فکر کرد می‌خواهم چیزی بگویم! بی احترامی نمی‌کنم، ولی واقعا خطیر را زیاد نمی‌شناسم و فقط عملکردش زمانی که معاون باشگاه بود را به یاد دارم. ۵-۶ سال پیش هم در مراسمی در حد سلام و علیک با یکدیگر برخورد داشتیم. دوشنبه هفته قبل در مراسم تجلیل از ورزشکاران خدمت رئیس جمهور بودیم و او هم در حاضر بود، اما جلسه تمام نشده رفت. به نظرم به احترام رئیس جمهور هم که شده باید تا پایان جلسه می‌ایستاد. نمی‌دانم شاید زود رفت، چون تصور کرد من می‌خواهم بعد از مراسم پیش او بروم و چیزی بگویم. گویا من را هم نمی‌شناخت. حتی آقای کیومرث هاشمی هم که آنجا بود به من گفت چیزی گفته‌ای که ناراحت شد رفت؟ چرا رفت؟ گفتم نه!

هوادار پشت نکونام است‌

می‌دانم دیر شده، اما بازهم می‌شود که نکونام و خطیر در حضور پیشکسوت‌ها بنشینند و بگویند مشکلشان چیست. نکونام در برنامه فوتبال برتر از حاشیه سازی پرهیز کرده و نگذاشته جنجال‌ها بیشتر از این شود و باید به این رفتار او باریکلا بگویم. نکونام جزو خانواده استقلال است و می‌داند که چه چیزی به نفع و چه چیزی به ضرر باشگاه است. او و کادرش همه استقلالی و دلسوز هستند. نکونام باید در استقلال بماند و حمایت شود. هوادار پشت نکونام است.

من را به جلسه هیات مدیره بردند

آن چه که من می‌بینم این است که شرایط استقلال به ۵-۶ سال قبل برگشته است و مدیریت نباید به تیم لطمه بزند. هیات مدیره روی هواست. ما را به جلسه هیات مدیره بردند و گفتند می‌آیید؟! نه من و نه بقیه پیشکسوت‌ها دنبال این چیز‌ها نیستیم. ۴ نفر را در هیات مدیره گذاشتند و گفتند یک نفر کم است! این یعنی الکی بیاید. ضمن اینکه ما اصلا ۴ نفر دیگر را هم نمی‌شناختیم. ببخشید می‌خواستند ما را گول بزنند چرا که با همان ۳ را می‌توانند هرکاری می‌خواهند بکنند.

نکونام را قبول داریم

بین صحبت‌های نکونام و خطیر ما همه نکونام را قبول داریم و خطیر را قبول نداریم. چرا که جواد همه چیز دارد و دنبال منفعت نیست. به خود نکونام هم گفته بود که تو آدم بزرگی هستی، اما‌ای کاش نیامده بودیم. اینجا سازماندهی ندارد و هیچ چیز سرجایش نیست.

عقل نداشته!

هرکسی به دستیار جواد گفته مربی خارجی می‌آوریم و تو دستیارش می‌شوی، واقعا عقل ندارد! دم مربی استقلال گرم که این را به جواد گفته است. در شرایط فعلی همه ما پیشکسوت‌ها حق را به نکونام می‌دهیم، چون او را می‌شناسیم.

نکونام حق دارد

مدیرعامل هیچ جای دنیا بازیکن را با نظر شخصی جابه جا نمی‌کند. با کاری که استراماچونی کرد اصلا نباید او را به ایران را بدهند. دیدید چه بلایی سر استقلال آورد؟ چرا باید برای جذب بازیکن با او مشورت کرد؟! خطیر نباید روی حرف سرمربی برای خرید بازیکن حرف بزند. حرف نکونام کاملا منطقی بوده که از این کار خطیر ناراحت شده است.

نکونام را خسته نکنند

امیدوارم شرایط به شکلی پیش نرود که نکونام را خسته کنند، اما همه طرفداران و پیشکسوتان حامی نکونام و کادرش به جز سامره هستند. خدا این شرایط را به خیر کند!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.