رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دلیل عدم پرداخت فوق‌العاده مناطق عملیاتی برای بازنشستگان چیست

عبدالکریم جمیری خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: حدود سه سال و نیم از قانون شمول بازنشستگان مناطق عملیاتی می‌گذرد که از فوق‌العاده مناطق عملیاتی برخوردار باشند، متأسفانه احکام آنها صادر نشده است و حقوق آنها و فوق‌العاده‌ای که حق آنها است، همچنان پرداخت نمی‌شود لذا تقاضا دارم که در این خصوص تسریع کنید.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، عبدالکریم جمیری خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: حدود سه سال و نیم از قانون شمول بازنشستگان مناطق عملیاتی می‌گذرد که از فوق‌العاده مناطق عملیاتی برخوردار باشند، متأسفانه احکام آنها صادر نشده است و حقوق آنها و فوق‌العاده‌ای که حق آنها است، همچنان پرداخت نمی‌شود لذا تقاضا دارم که در این خصوص تسریع کنید.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: در خصوص زیرساخت‌های صیادی، اسکله‌های صیادی، امکانات و ابزاری که باید در اختیار صیادان قرار گیرد، همچنین در خصوص تعرفه‌هایی که برای صیادان ماهی و میگو در بنادر جنوبی خصوصاً بوشهر، گناوه و دیلم پیش‌بینی شده است، لازم است دقت لازم صورت گیرد.

جمیری افزود: در این خصوص تقاضا دارم اقدامات لازم در اسرع زمان ممکن صورت گیرد، همچنین پروژه‌هایی که باید تکمیل شود نیز در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم جهت تکمیل این پروژه‌ها صورت گیرد تا شرایطی ایجاد شود که صیادات بیش از این دچار ضرر و زیان نشوند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.