رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دلیل فراری شدن ستاره استقلال

عزیزبک آمانوف هافبک ازبک چند روزی است که در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کند. گفته می‌شود این بازیکن قراردادش را فسخ کرده و به ازبکستان برگشته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، هافبک ازبک بدون اطلاع به کادر فنی تیم و مدیران باشگاه استقلال اردوی این تیم را ترک کرده است. امروز گفته شده است که این بازیکن قراردادش را فسخ کرده و به ازبکستان برگشته است. اگر این خبر صحت داشته باشد او نمی‌تواند برای دریافت مطالبات باقی مانده خود از باشگاه استقلال به فیفا شکایت کند و احتمال ملحق شدن وی به تیمی که قادر به جذب بازیکن جدید باشد، زیاد است. اگر او قرارداد خود را فسخ نمی‌کرد، می‌توانست به دلیل تاخیر باشگاه استقلال در پرداخق حق و حقوش و اخطاری که به باشگاه داده بود، به فیفا شکایت کند.

اما چرا آمانوف به یکباره و بدون اطلاع به کادر فنی تیم اردوی استقلال را ترک کرد؟

او در این باره با کوین حرف زده است. آمانوف با احترام به تصمیمات ابتدای فصل ریکاردو ساپینتو به کوین گفت؛ انتظار داشت در هفته‌هایی که استقلال با مصدومیت و محرومیت بازیکنان اصلی اش در خط هافبک روبرو شد، به او بازی بدهد اما سرمربی استقلال ترجیج داد، به امید حامدی فر و حسین زواره ای بازی دهد اما آمانوف نه و به باور هافبک ازبک ریکاردو ساپینتو با این تصمیم وی را ترور شخصیت کرده است و بهتر است اردوی تیم استقلال را ترک کند. او از فرط ناراحتی حتی حاضر نشد، تصمیم خود را با سرمربی و مدیر عامل باشگاه در میان بگذارد و در نهایت قرارداد خود را فسخ کرد و به ازبکستان برگشت.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.