رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دوری آقای گل پرسپولیسی‌ها ۶ ماهه شد

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته برای ششمین ماه پیاپی دور از فهرست تیمش است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، در چارچوب مسابقات هفته اول فصل جدید لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال ژیل ویسنته که علی علیپور در آن عضویت دارد، از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه سیداجه د بارسلوس مقابل تیم پورتیموننسی قرار گرفته است.

علی علیپور، مهاجم ایرانی ژیل ویسنته که دقیقا ۶ ماه قبل در دیدار هفته بیستم لیگ برتر پرتغال مقابل فامالیکائو به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی در دقیقه ۱۵ از زمین بیرون رفت و پس از آن نتوانست شرایط بازی را به دست بیاورد، امروز هم در نخستین مسابقه فصل جدید دور از لیست تیمش برابر پورتیموننسی است.

علیپور که فصل گذشته در ۱۵ مسابقه لیگ برتر پرتغال به میدان رفت و طی این مدت دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد و در چهار دیدار جام حذفی نیز یک گل زد، با غیبت در بازی امروز برابر فامالیکائو دقیقا ۶ ماه است از میادین فاصله گرفته و نمی‌تواند به میدان برود.

یاران علیپور در فصل گذشته لیگ برتر پرتغال جایگاه سیزدهم جدول را به خود اختصاص دادند و پورتیموننسی نیز در رتبه پانزدهم ایستاد و از خطر سقوط فرار کرد.

گفتنی است، در نخستین مسابقه فصل ۲۴-۲۰۲۳ لیگ برتر پرتغال تیم فامالیکائو کار بزرگی انجام داد و توانست براگا را شکست بدهد و ژیل ویسنته و پورتیموننسی دومین بازی را برابر هم برگزار می‌کنند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.