رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دومین شوک بیرانوند به یحیی | ستاره پرسپولیس یک بازی بزرگ دیگر را هم از دست داد؟

از قرار معلوم مصدومیت سنگربان پرسپولیس همچنان تبعات زیادی برای این باشگاه دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، در حالی که کمتر از ۱۰ روز دیگر به تقابل فوق العاده حساس پرسپولیس با النصر عربستان در روز اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است، یحیی گل محمدی فعلاً باید قید استفاده از علیرضا بیرانوند را بزند چون شواهد نشان می‌دهد سنگربان ملی پوش پرسپولیس باید حداقل ۲۱ روز را دور از میادین سپری کند و پس از آن تمریناتش را استارت بزند.

نکته تلخ در این رابطه برای پرسپولیس اینکه سرخپوشان ایرانی دهم مهرماه در دوحه مهمان الدحیل قطر هستند. تیمی که جمعه شب با کوتینیو قرارداد بست تا قدرتمندتر از قبل شود. با توجه به شرایط بیرانوند و میزان آسیب دیدگی او، احتمال دارد بیرانوند حتی بازی با حریف قطری را هم از دست بدهد چون این مسابقه هم به لحاظ فاصله زمانی در تاریخی انجام می‌شود که بیرانوند حتی اگر به طور کامل از آسیب دیدگی رها شده باشد، باز هم به لحاظ کسب آمادگی جسمانی دچار مشکل است. حالا باید ببینیم تکلیف چه خواهد شد؟

البته کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس مدعی‌اند بیرانوند حتماً به بازی با حریف قطری می‌رسد و حتی هنوز هم معلوم نیست که جدال با النصر را به طور کامل از دست داده است یا نه؟!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.