رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دو دهک جدید به طرح تشویقی کالابرگ الکترونیک اضافه شد

بنابر اعلام سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، دهک‌های چهار و پنج هم مشمول طرح جدید کالابرگ الکترونیک شدند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ساناپرس، بنابر اعلام سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، دهک‌های چهار و پنج هم مشمول طرح جدید کالابرگ الکترونیک شدند.

سید مهدی ناصری‌نیا ۲۲ شهریورماه در جمع خبرنگاران،ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: تاکنون سه دهک کم‌درآمد جامعه مشمول کالابرگ بودند و در طرح جدید دهک‌های چهارم و پنجم درآمدی هم مشمول کالابرگ الکترونیکی شده‌اند.

وی تصریح کرد: هر یک از افراد دهک‌های یک تا پنج درآمدی که به میزان ۲۰۰ هزار تومان از یارانه خود را از ۱۱ قلم کالای سبد معیشت شامل شیر خام، پنیر، ماست، مرغ، تخم‌مرغ، گوشت منجمد، برنج، حبوبات، ماکارونی و قند و شکر خریداری کنند، به میزان ۱۲۰ هزار تومان یارانه مضاعف برای آن‌ها واریز می‌شود.

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خاطرنشان کرد: به این معنا که سه دهک کم درآمدی از یارانه ۴۰۰ هزار تومانی خود و دو دهک ۴ و ۵ از یارانه ۳۰۰ هزار تومانی اگر به میزان ۲۰۰ هزار تومان خرید کنند، مشمول این طرح می‌شوند.

ناصری‌نیا اضافه کرد: ۱۲۰ هزار تومان یارانه مضاعفی که برای مشمولان کالابرگ واریز می‌شود، هم باید صرف خرید اقلام همان سبد معیشتی شود.

وی بیان کرد: تاکنون تعداد ۲ هزار و ۹۵۱ نفر در استان لرستان به طرح کالابرگ الکترونیک پیوسته‌اند و تعداد ترمینال‌های فعال هم تاکنون ۳ هزار و ۲۷۳ مورد بوده است.

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: تعداد تراکنش‌ها از ابتدای طرح ۱۶۳ هزار و اعتبار استفاده شده در این طرح ۸۹۱ میلیارد ریال بوده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.