رئیس مجلس: شهیدسلیمانی مردم را دسته‌بندی نمی‌کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولیت پذیری در کنار شجاعت و شناخت میدانی، حل مشکلات را برای شهید سلیمانی ممکن می کرد و از آن جهت که تمام تلاش و تمرکز او بر حل مشکلات و تامین امنیت عموم مردم بود، همه مردم را در نظر می گرفت و آنها را دسته بندی نمی کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز سه شنبه (۱۳ دی ماه) بیان کرد: یاد و خاطره عزیز و شریف سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و همراهانشان در سومین سالروز شهادت غریبانه و جانکاه ایشان را گرامی می دارم.

وی افزود: پیش قدم بودن حاج قاسم برای حل و فصل کارهای بر زمین مانده، حرکت بدون تردید و توقف برای حل مشکلات مردم و خنثی کردن توطئه های دشمن از برجسته ترین خصوصیات ایشان بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مسئولیت پذیری در کنار شجاعت و شناخت میدانی، حل مشکلات را برای ایشان ممکن می کرد و از آن جهت که تمام تلاش و تمرکز او بر حل مشکلات و تامین امنیت عموم مردم بود، اولا همه مردم را در نظر می گرفت و آنها را دسته بندی نمی کرد و ثانیا از تمام ظرفیت های فکری، میدانی، نظامی و دیپلماتیک برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی بهره می گرفت و رنج مجاهدت را برای امنیت و آسایش مردم با جان و دل پذیرا بود.

قالیباف با بیان اینکه پیروی از حاج قاسم گذاشتن قاب عکس ایشان روی طاقچه نیست، گفت: پیروی از حاج قاسم به معنای عمل به مطق مدیریتی و اصول زندگی فردی و اجتماعی ایشان است.

وی تصریح کرد: شجره طیبه جریان مقاومت با ایثار و فداکاری آن شهید والامقام و مردم جانی تازه گرفت و امروز سدی محکم در برابر خباثت آمریکا و جنایت های رژیم صهیونیستی است و بدون شک آرمان حاج قاسم یعنی آزادی قدس شریف و قطع ید کامل آمریکا از منطقه را به زودی محقق خواهد کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حاج قاسم به وظیفه خود در قبال ملت ایران و امت اسلامی عمل کرد و خداوند نام و یاد و حرکت او را با برکت و راهگشا ساخت.

قالیباف در پایان گفت: رحمت و رضوان خدا بر شهید سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و تمامی شهدای سرفراز جریان مقاومت.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.