راه حل بهروز شعیبی برای افزایش مخاطب سینما چیست؟

بهروز شعیبی کارگردان فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» در اکران مردمی این فیلم در پردیس سینمایی لوتوس از مسئولین درخواست کرد که برای ادامه حیات سینما بها بلیت را کاهش دهند.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، عصر روز جمعه ۲۷ خرداد ماه نخستین اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» با حضور عوامل فیلم و هنرمندان در پردیس سینمایی لوتوس برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

بهروز شعیبی ضمن ابراز خشنودی در بین مردم و مخاطبان فیلم، در سخنان کوتاهی عنوان کرد: خیلی خوشحالم که «بدون قرار قبلی» را برای تماشا انتخاب کرده اید و امیدوارم که فیلم را دوست داشته باشید. ما با افتخار نخستین اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» را از پردیس سینمایی لوتوس واقع در منطقه نازی آباد آغاز کرده ایم که در ادامه در دیگر سینماها نیز برنامه خواهیم داشت.

وی همچنین گفت: از همه‌ی سینماداران تشکر و قدردانی می‌کنم و به این عزیزان خسته نباشید می گویم که به دلیل شیوع پاندمی کرونا سال های سختی را گذرانده و تلاش کردند سالن های سینما را حفظ کنند.

کارگردان فیلم «بدون قرار قبلی» در پایان اظهار داشت: من از طرف مردم از مسئولین تقاضا دارم که اگر امکان دارد به نحوی برنامه‌ریزی کنند که قیمت بلیت سینماها کاهش یابد تا مخاطبان بیشتری بتوانند به سینما بیایند چرا که بقا حیات سینماها به حضور تماشاگران نیازمند است.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی،‌ الهام کردا، رضا صابری، امین میری‌، حامی ترابی و صابر ابر گروه بازیگران «بدون قرار قبلی» را تشکیل می‌دهند.

«بدون قرار قبلی» پنجمین فیلم بلند بهروز شعیبی به تهیه‌کنندگی محمود بابایی و محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که از ۱۸ خرداد ماه در سینماهای سراسر کشور به نمایش در آمده است.

در این اکران مردمی علاوه بر بهروز شعیبی (کارگردان)، محمود بابایی (تهیه کننده) و عطا زاهد (تدوینگر) هنرمندانی چون؛ حامد کمیلی، مهدی جعفری و پاشا جمالی نیز حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.