رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ردیت همه سابقه چت کاربران را پاک کرد

کاربران ردیت متوجه شده اند که این سایت به طور غیرمنتظره ای همه سابقه چت آن ها را تا قبل از اول ژانویه(۱۱خرداد) سال جاری حذف کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، کاربران ردیت ناگهان متوجه حذف شدن سابقه چت هایشان شدند و این شرکت در پاسخ آن ها را به یک به روز رسانی تغییرات در ژوئن(خرداد) هدایت کرده که به روز رسانی ویژگی ها را برای چت ها اعلام می کند. در این اعلام به صورت نامفهومی در انتهای مطالب نوشته شده: «در تلاش برای انتقال آسان و سریع به زیرساخت جدید، پیام های چت ارسال شده از ۱ ژانویه ۲۰۲۳ به بعد را منتقل خواهیم کرد.»

حال با فرض اینکه کسی یادداشت را خوانده و تا انتها رسیده باشد، ظاهراً باید این را می دانستند که همه چیز قبل از آن تاریخ ناپدید می شود!. اکنون کاربران از اینکه نمی توانند به سابقه های چت خود دسترسی پیدا کنند عصبانی هستند.

یکی از مدیران پاسخ داد و گفت که چت های قدیمی به پلتفرم چت جدید منتقل می شوند و تنها داده های سال ۲۰۲۳ ارائه می شود و افزود که آنها امیدوارند انتقال داده به کاربر کمک کند تا چت های قدیمی تر را بازگرداند. مدیر به کاربر دیگری که از او می پرسید آیا گزینه ای برای ماندن در سیستم چت قدیمی وجود دارد یا خیر، گفت «نه وجود ندارد» و ردیت در حال کار روی بهبود چت های جدید است.

برخی از کاربران اعلام کرده اند که با استفاده از گزینه data export توانسته اند فایلی از سابقه کامل خود دریافت کنند اما برخی گفته اند که چت هایشان از دست رفته است.

این به روز رسانی بی سر و صدا محبوبیت این برنامه را زیر سوال برد و باعث اعتراضات زیادی شد. ردیت هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است.

ردیت انجمنی برای بحث و تبادل نظر درباره ی موضوعات مختلف است و تقریباً منبع تمامی اخبار و شایعات مهم به آن برمی گردد. انجمن ردیت یکی از قطب های اصلی اخبار روز دنیا است که در آن می توان درباره هر موضوعی از اخبار و فناوری گرفته تا موسیقی و بازی بحث و تبادل نظر کرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.