رسانه خبری این تیتر

رقیب جدید اینستاگرام آمد

شبکه‌‌های اجتماعی به بخش جدانشدنی زندگی این روزهای هر کدام از ما تبدیل شده‌اند به‌طوری که زندگی بدون آنها بسختی قابل تصور است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایران، داستان رشد شبکه‌های اجتماعی هم به این صورت است که برای چند سال شبکه اجتماعی در مرکز توجه است و بعد از چند سال شبکه اجتماعی دیگری با امکانات جالب دیگر مورد توجه قرار می‌گیرد. در حال حاضر یکی از شبکه‌های اجتماعی که کاربران زیادی را چه در دنیا و چه در ایران به‌خود جذب کرده، اینستاگرام است. شبکه اجتماعی اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو که با هر بار به‌روزرسانی به امکانات جالب آن‌هم اضافه می‌شود. حالا مدتی است که صحبت از ورود یک رقیب جدید برای این شبکه شنیده می‌شود. این رقیب هم vero نام دارد. شبکه به اشتراک‌گذاری عکس، فیلم، موسیقی و… بتازگی در فضای مجازی از سوی کاربران ایرانی مورد توجه قرار گرفته است.
البته شاید بد نباشد که بدانید این شبکه اجتماعی آنقدرها هم تازه کار نیست. این سرویس در سال ۲۰۱۳ پایه‌گذاری شد و در نهایت سال ۲۰۱۵ روانه فروشگاه‌های فروش اپلیکیشن شد. اما براساس خبرهای منتشر شده در سال‌جاری و با تزریق سرمایه قابل توجه، این شبکه اجتماعی در حال سپری کردن روزهای رشد خود است. اما vero چه شبکه‌ای است. آن‌طور که سازندگان این شبکه اجتماعی می‌گویند آنها با شناخت نقاط ضعف و قوت اینستاگرام، اپلیکیشنی را توسعه‌ داده‌اند که به گفته آنها تجربه‌ای حقیقی از تعاملات اجتماعی را در اختیار کاربران می‌گذارد. در این شبکه اجتماعی کاربران برای به اشتراک‌گذاری عکس‌ها و مطالب‌شان ۴ روش متفاوت را در پیش رو دارند. شما در vero می‌توانید از حالت «Close Friend» استفاده کنید تا تنها دوستان‌ نزدیک‌تان قادر به دیدن پستهای‌تان باشند. گزینه دومی که می‌توانید انتخاب کنید گزینه «Friend» است یعنی علاوه بر دوستان نزدیک، دوستان عادی‌تان نیز می‌توانند به مطالب به‌اشتراک‌گذاشته در این شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشند.حالت‌های «Acquaintances» یا آشنایان و «Folowers» یا دنبال‌کنندگان نیز از دیگر گزینه‌ها برای به اشتراک‌گذاری مطالب در این شبکه اجتماعی است.
همین حالت‌های به اشتراک‌گذاری مطالب به باور بسیاری از کارشناسان شبکه اجتماعی باعث می‌شود تا تعاملات در این شبکه، به دنیای حقیقی بیشتر شباهت داشته باشد. در این شبکه اجتماعی علاوه بر اشتراک‌گذاری عکس و فیلم می‌توانید نام فیلم، کتاب، لینک موسیقی و… را نیز با دیگران به اشتراک بگذارید. جست‌و‌جوی موضوعات براساس هشتگ، مکان و… نیز از دیگر امکانات این شبکه اجتماعی است. اپلیکیشن این شبکه اجتماعی به‌صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید و ios قرار گرفته است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.