رسانه خبری این تیتر

رندرهای غیررسمی از نسل جدید ب‌ام‌و M2

چند ماه پیش طراحان تنها بر اساس دانسته‌های ذهنی خود می‌توانستند رندری از نسل جدید ب‌ام‌و M2 را تجسم کنند اما حالا که ب‌ام‌و سری ۲ کوپه جدید رونمایی شده طراحان راحت‌تر می‌توانند این کار را انجام دهند.

به گزارش اینتیتر به نقل از پدال، M2 بر اساس نسخه استاندارد این کوپه جمع‌وجور شکل می‌گیرد و طبیعی است که طراحان با دیدن سری ۲ جدید راحت‌تر می‌توانند نسل جدید M2 را تجسم نمایند.

X-Tomi Design اولین رندرهای غیررسمی از M2 جدید را پس از معرفی سری ۲ مدل ۲۰۲۲ منتشر کرده است. برخلاف خودروی M240i xDrive چهار چرخ محرکی که در زمان معرفی سری ۲ دیدیم، M2 ورودی‌های هوای استاندارد روی سپر را حذف کرده است. در بخش پایینی سپر این رندرها می‌توان ورودی بزرگ‌تری را دید که با مجاری کوچک‌تری همراه شده‌اند تا این خودرو آئرودینامیک بهتری داشته باشند. همچنین در این رندرها سقف به رنگ مشکی درآمده است.

جدای از تصاویر جاسوسی اطلاعات زیادی از نسل جدید M2 در دست نیست. آنچه می‌دانیم این است که نسل G87 این خودرو ظاهراً با قدرت ۴۵۰ اسب بخاری و گشتاوری فراتر از ۵۴۰ نیوتون متر عرضه خواهد شد. ظاهراً قدرت یاد شده از طریق گیربکس دستی یا ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب فرستاده خواهد شد.

البته باید گفت چیزی تائید نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر ماند. اخیراً گفته شده بود این خودرو تا دسامبر ۲۰۲۲ وارد خط تولید خواهد شد و بنابراین تا سال ۲۰۲۳ نسل جدید M2 را در جاده‌ها نخواهیم دید. رونمایی رسمی این خودرو نیز می‌تواند سال آینده انجام شود اما فعلاً ب‌ام‌و به این مورد اشاره نکرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.