رسانه خبری این تیتر

رو دست رامین رضاییان به مهدی طارمی!

ستاره ایرانی الشحانیه دو گل در بازی پایانی فصل زد، اما درخشش او مانع از سقوط تیمش نشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، در یکی از دیدارهای هفته بیست و دوم و پایانی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ ستارگان قطر، تیم الشحانیه که رامین رضاییان را مثل همیشه به‌عنوان مدافع راست در ترکیب داشت، از ساعت ۲۱ پنج‌شنبه شب در استادیوم الجنوب مقابل الخوری قرار گرفت که یک پله بالاتر از آنها در جایگاه یازدهم بود.

الشحانیه که در تلاش برای کسب پیروزی و قطعی کردن بقا در لیگ ستارگان بود، بازی را هجومی آغاز کرد و در لحظات ابتدایی روی پاس بلند از میانه زمین به پشت مدافعان، با خطای محمد جمعه روی رامین رضاییان که با دست او را متوقف کرد، صاحب یک ضربه پنالتی شد.

رامین رضاییان که یکی از بهترین گلزنان لیگ ستارگان محسوب می‌شود، پنالتی‌ای که گرفته بود را در دقیقه ۴ با یک ضربه چیپ تماشایی تبدیل به گل کرد تا الشحانیه از الخور پیش بیفتد.

در ادامه الخور کار را به تساوی کشید و نیمه اول با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت، اما الشحانیه باز هم در دقیقه ۵۳ دروازه خود را باز شده دید تا در آستانه شکست خارج از خانه و سقوط قرار بگیرد.

الشحانیه که نمی‌خواست بازنده این بازی باشد، حملات زیادی به وجود آورد و بالاخره موفق شد در دقیقه ۷۴ روی یک پاس در عمق و شوت تک‌ضرب رامین رضاییان گل دوم و تساوی را به ثمر رساند.

اما در ادامه تلاش رضاییان و هم‌تیمی‌هایش برای زدن گل سوم نتیجه‌ای نداشت تا این بازی با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کند.

توقف یاران رضاییان در این مسابقه موجب شد تا ۱۶ امتیازی شوند و فصل را با قرار گرفتن در قعر جدول به پایان ببرند و از لیگ ستارگان قطر سقوط کنند؛ الخور نیز با تساوی برابر الشحانیه ۱۷ امتیازی شد و در جایگاه یازدهم ایستاد تا به مرحله پلی‌آف برود.

رامین رضاییان با دو گلی که مقابل الخور به ثمر رساند، تعداد گل‌های خود در پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ ستارگان قطر را به عدد ۱۳ رساند تا پس از اکرم عفیف ۱۵ گله و بغداد بونجاح و یاسین براهیمی ۱۴ گله، در جایگاه سوم جدول برترین گلزنان قرار بگیرد که اتفاق مهمی برای یک مدافع راست به حساب می‌آید.

رضاییان در کنار گل‌های پُرتعدادی که به ثمر رساند، نشان داد در گرفتن پنالتی هم می‌تواند موفق کار کند؛ درست مثل دوست صمیمی و هم‌بازی قدیمی‌اش مهدی طارمی که در پرتغال به گلزنی و پنالتی گرفتن شهرت پیدا کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.