ساخت وب سایت با ابزار جدید مایکروسافت در چند دقیقه

با ابزار جدید مایکروسافت می‌توانید در عرض چند دقیقه به صورت رایگان یک وب سایت ایجاد کنید.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، مایکروسافت به تازگی ابزاری رایگان برای ساخت وب سایت راه اندازی کرده است. سرویس ایجاد وب سایت بخشی از مرکز بازاریابی دیجیتال مایکروسافت است و به شما امکان می‌دهد از صفر شروع کنید و سایت بسازید، یا با وارد کردن محتوا از یکی از رسانه‌های اجتماعی یا یک کمپین تبلیغاتی، یک وب سایت ایجاد کنید. گفته می‌شود هدف این سرویس کمک به مشاغل کوچک، برای بهبود تلاش‌ها برای بازاریابی است.

مایکروسافت تأکید می‌کند که طبق گفته انجمن مشاغل کوچک، بیش از ۳۶ ٪ از این مشاغل وب سایت ندارند. این مسئله می‌تواند مسئله ساز باشد زیرا، بین ۷۰ تا ۸۰ درصد از افراد، قبل از خرید یا مراجعه به فروشگاه ها، در مورد یک محصول به صورت آنلاین تحقیق می‌کنند.

برای استفاده از سرویس ساخت وب سایت مایکروسافت، باید در حساب مرکز بازاریابی دیجیتال آن ثبت نام کنید. پس از وارد کردن اطلاعات، باید بر روی دکمه “وب سایت من” در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. در آنجا می‌توانید نحوه ساخت وب سایت خود را انتخاب کنید.

اگر ساخت یک وب سایت خارج از یک صفحه رسانه اجتماعی ایجاد کنید، اطلاعاتی را برای ایجاد وب سایت مانند خلاصه کسب و کار و تصاویر از شما می‌خواهد.‌

می‌توانید هرکدام از موارد زیر را نیز سفارشی و اضافه کنید:

عنوان و توضیحات (Headline and description)

تصویر جلد (Cover image)

خلاصه فعالیت تجارت (Business summary)

پست‌های شبکه اجتماعی (Social posts)

بررسی‌ها (Reviews)

گالری (Gallery)

اطلاعات تماس شغلی (Business contact information)

پیوند شبکه‌های اجتماعی (Social links)

دکمه اقدام مشتری که شامل تماس بگیرید، ارسال ایمیل، دریافت پیشنهاد و … است (Customer action button)

با آزمایش آن مشخص شد که استفاده از آن بسیار آسان است. وب سایتی که با استخراج اطلاعات از یک صفحه رسانه اجتماعی ایجاد می‌شود کمی کلی است، اما برای برخی از مشاغل کوچک کاربردی است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.