سازمان وظیفه عمومی مشمولان اعزامی تیرماه ۱۴۰۱ را فراخواند

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای تمامی مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیرماه سال ۱۴۰۱ را برای حضور در مراکز آموزش نظامی فراخواند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ تیرماه سال ۱۴۰۱ را دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکب از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان باید روز چهارشنبه یکم تیر ماه سال ۱۴۰۱ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. در ادامه این اطلاعیه آمده است: مشمولان اعزامی باید کارت تزریق واکسیناسیون کووید ۱۹ و واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان باید اصل مدارک موردنیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

برابر اعلام سازمان وظیفه عمومی فراجا عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.