سامسونگ آیفون ۱۴ را مسخره کرد

سامسونگ نمی‌تواند صحبت در مورد آیفون ۱۴ را متوقف کند و حالا در کمپین تبلیغاتی جدیدی، سعی دارد به حالت طنز، جدیدترین نسل گوشی‌های هوشمند اپل را به سخره بگیرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، سامسونگ حتی قبل از معرفی آیفون ۱۴، اپل را به‌دلیل عدم نوآوری در مدل‌های جدید آیفون، مورد تمسخر قرار داد. اکنون سرانجام سری آیفون ۱۴ معرفی شده است و غول فناوری کره‌ای با کمپین بازاریابی جدیدی سعی دارد رقیب خود را به‌دلیل ارائه نکردن ویژگی‌هایی که قبلاً روی گوشی‌های هوشمند گلکسی وجود دارند، مسخره کند.

سامسونگ با انتشار یک‌سری توئیت، واکنش خود را به نسل جدید آیفون نشان داد. درحالی‌که این شرکت به اپل اشاره نمی‌کند، اما کاملاً واضح است که کمپین جدید تبلیغاتی آن برای کاربران آیفون ۱۴ طراحی شده است.

دو مورد از توئیت‌های سامسونگ مربوط به گوشی‌های تاشو است که در آن، اشاره‌هایی به این گوشی‌ها و اپل می‌شود. سامسونگ بیش‌ از دوسال قبل، اولین گوشی تاشو خود را معرفی کرد، درحالی‌که اپل هنوز چنین محصولی را روانه‌ی بازار نکرده است.

یکی دیگر از شوخی‌های سامسونگ مربوط به دوربین است. آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس از دوربین اصلی جدید با حسگر ۴۸ مگاپیکسلی بهره می‌برند که نشان‌دهنده‌ی اولین ارتقا مگاپیکسلی در آیفون از زمان معرفی آیفون ۶s در سال ۲۰۱۵ است. بااین‌حال، سامسونگ به حالت طعنه‌آمیز می‌گوید‌: «۴۸ مگاپیکسل؟ اپل، تقریباً درحال رسیدن هستی»، زیرا این شرکت با معرفی گلکسی S20 اولترا، از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی در این دستگاه استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.