سجادی: مشتاقانه منتظر شنیدن بهترین خبرها از جام جهانی هستم

وزیر ورزش با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال با آرزوی موفقیت برای ملی پوشان گفت: مشتاقانه منتظر شنیدن بهترین خبرها از بازی‌های تیم ملی در جام‌جهانی هستیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان شب گذشته در هتل محل اقامت تیم ملی فوتبال ایران حاضر و در فضایی صمیمی و گرم با سرمربی، اعضای کادر و بازیکنان تیم ملی دیدار کرد.

در این دیدار که همزمان با صرف شام ملی‌پوشان همراه بود، ابتدا کارلوس کی‌روش به معرفی دستیاران خود به وزیر ورزش و جوانان پرداخت و سجادی با خسته نباشید به مربیان تیم ملی، برای آنها در ماموریت پیش‌رو آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه وزیر ورزش و جوانان به همراه سرمربی تیم ملی در جمع بازیکنان حاضر شدند و دقایقی برای بازیکنان صحبت کردند.

سجادی با خسته نباشید به بازیکنان و اعضای کادر تیم ملی گفت: باعث افتخار است که در جمع شما حضور دارم. برای تک تک شما عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم اردوهایی که تاکنون پشت سر گذاشته‌اید خوب بوده باشد. همچنین امیدوارم چند روز باقی مانده هم به بهترین شکل پیش برود.

وی افزود: در جلسه چهارشنبه هیات دولت ذکر و خیر همه شما شد و زحمات شما و فعالیت‌های کی‌روش را در هیات دولت گزارش دادم. همه خیلی مشتاقند که بهترین اخبار را بشنوند و بسیار پیگیر کارهای شما هستند. هیات دولت پیگیر شما و تیم ملی و اتفاقات خوبی است که ان‌شاءالله با تلاش شما در قطر می‌افتد. اکنون هم به نمایندگی از دولت در کنار شما حضور دارم و برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

پس از پایان صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان، سرمربی تیم ملی هم با قدردانی از حضور سجادی اظهار کرد: از طرف تک تک بازیکنان و اعضای تیم از جنابعالی بخاطر تشریف‌فرمایی‌ شما تشکر می‌کنم. شما نه تنها شما مسئول اداره ورزش کشور، بلکه برای ما یک قهرمان ملی هستید. تمام بازیکنان باید از شما به عنوان قهرمان دوومیدانی یاد بگیرند. امیدوارم که بازیکنان ما مسیر شما را ادامه دهند البته احتمالا به سرعت شما نخواهند بود (با خنده). به شما بابت تمام دستاوردهایتان برای تاریخ ورزش ایران تبریک می‌گویم. مطمئنا تمام بازیکنان تمام تلاش‌شان را خواهند کرد که باعث افتخار، غرور و شادی کشور شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.