رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

«سرهنگ ثریا» در راه سینما‌های کشور

جلیل شعبانی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» از اکران این فیلم در نیمه نخست مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، جلیل شعبانی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» از اکران این فیلم در نیمه نخست مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: به‌یاری خدا، طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، «سرهنگ ثریا» از تاریخ دوازدهم مهرماه سال جاری در سینما‌های سراسر کشور اکران خواهد شد.

او افزود: با توجه به موضوع خاصی که فیلم «سرهنگ ثریا» دارد، امیدوارم در زمان اکران مورد حمایت قرار گیرد، به‌ویژه حمایت‌های تبلیغاتی که لازم است از سوی شهرداری و صداوسیما صورت پذیرد.

این تهیه‌کننده سینما تصریح کرد: از آنجا که فیلم‌هایی نظیر «سرهنگ ثریا» در زمره آثار مفرح و سرگرم‌کننده به‌شمار نمی‌آیند، به‌طور ویژه نیاز به تبلیغ و حمایت دارند. اساسا این‌گونه فیلم‌ها به‌دلیل پیام‌هایی که حامل آن هستند باید مورد توجه قرار گیرند و شرایط به‌گونه‌ای رقم بخورد که با استقبال مخاطبان همراه شوند.

شعبانی تصریح کرد: «سرهنگ ثریا» فیلمی است که تلاش می‌کند از طریق روشنگریْ نسل جدید را آگاه کند و فکر می‌کنم جای خالی چنین روشنگری‌هایی در سینمای ما احساس می‌شود. متأسفانه در سینمای ما فیلم‌هایی که رسالت خود را مبتنی بر روشنگری تعریف می‌کنند حامیان چندانی ندارند.

این تهیه‌کننده باسابقه سینما در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فیلم از سوی عموم مردم دیده شود و بتواند تأثیری که مدنظر ما قرار دارد را روی مخاطبان بگذارد.

گفتنی است که «سرهنگ ثریا» اولین ساخته سینمایی لیلی عاج به‌شمار می‌آید و بازیگرانی چون ژاله صامتی، وحید آقاپور، حمیدرضا محمدی، دیبا زاهدی و شهروز آقاپور در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این اثر سینمایی، که نخستین بار در چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به‌نمایش درآمد، آمده است: این راه با گریه باز نمی‌شه!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.