رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

شرایط فروش و قیمت هایما ۸S‌ از سوی ایران‌خودرو اعلام شد + جدول شهریورماه ۱۴۰۲

ایران‌خودرو در شهریورماه ۱۴۰۲، قیمت هایما ۸S‌ را اعلام کرد. همچنین طرح تبدیل اختیاری هایما S7 به این خودرو اکنون برقرار است.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، بالاخره و پس از چندماه سکوت، ایران‌خودرو قیمت هایما ۸S را اعلام کرد. اعلام قیمت جدید این کراس‌اوور با شرایط فروش فوری آن همراه بوده است. براساس اعلام ایران‌خودرو، اکنون هایما ۸S‌ بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت دارد. شرایط فروش هایما ۸S‌ نیز از نوع فروش فوری است که براساس آن، خودروها ۹۰ روزه به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

شرایط فروش و قیمت هایما ۸S‌ در شهریورماه ۱۴۰۲:

خودرو

همان‌گونه که در تصویر می‌بینید، ایران‌خودرو به متقاضیان هایما S7 با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲، پیشنهاد داده است تا به‌جای خودروی ثبت‌نامی، هایما ۸S‌ تحویل بگیرند. به مشتریان علاقه‌مند ۱۰ روز فرصت داده شده است تا با واریز قیمت هایما ۸S‌ به حساب ایران‌خودرو، این کراس‌اوور را به‌جای هایما S7‌ تحویل بگیرند. این شرایط اختیاری است و مشتریان می‌توانند اتومبیل ثبت‌نامی خود را در جریان بخشنامه‌های فروش بعدی ایران‌خودرو خریداری کنند.

هایما ۸S‌ یکی از سه محصول جدید این برند چینی در بازار ایران است. این خودرو به‌همراه هایما ۷X و هایما ۶P، سه محصول جدید هایما در ایران‌خودرو هستند. از بین این سه محصول، هایما ۸S موفق شده است تا زودتر از سایرین به بازار ایران برسد.

مشخصات و امکانات هایما ۸S

از نظر مشخصات فنی، هایما ۸S و هایما ۷X شبیه به یکدیگر هستند. این خودروها از موتور ۱.۶ لیتری چهارسیلندر توربوشارژر قدرت می‌گیرند که خروجی آن ۱۹۳ اسب‌بخار قدرت و ۲۹۳ نیوتن‌متر گشتاور است. گیربکس شش‌سرعته اتوماتیک نیز وظیفه انتقال قدرت را در هایما ۸S بر عهده دارد. بنابراین روی کاغذ، موتور هایما ۸ اس از اکثر کراس‌اوورهای کوچک و مونتاژی بازار ایران عملکرد بهتری دارد. شتاب صفر تا صد رسمی این خودرو نیز حدود ۸ ثانیه اعلام شده است. سانروف و سقف پانوراما، سیستم صوتی به‌همراه نمایشگر، سنسور پارک جلو و عقب، سیستم ورود و استارت بدون کلید به‌همراه درِ صندوق‌عقب برقی برخی از آپشن‌های هایما ۸S هستند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.