رسانه خبری این تیتر

شرط جدید استقلال برای توافق با شفر

استقلالی‌ها می‌خواهند در جریان گفتگوهای خود شرط محرمانه جدیدی را نیز برای شفر تعیین کنند تا به نوعی تعهدات مالی خود را کاهش بدهند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، وینفرد شفر سرمربی اسبق استقلال که بهار سال گذشته از هدایت این تیم کنار گذاشته شد، برای دریافت مطالباتش به کمیته انضباطی فیفا رفت و در نهایت حکمی به ارزش ۵۵۰ هزار دلار علیه نماینده کشورمان گرفت. بلافاصله پس از صدور حکم مذکور، گروهی از مدیران باشگاه استقلال به صرافت جلب رضایت این مربی افتادند تا قسمت قابل ملاحظه‌ای از رقم ثبت شده در حکم را تخفیف بگیرند و قضیه حل و فصل شود ولی هنوز توافقی در این رابطه صورت نگرفته است. در همین خصوص عصر دیروز شنیدیم استقلالی‌ها می‌خواهند در جریان گفتگوهای خود شرط محرمانه جدیدی را نیز برای شفر تعیین کنند تا به نوعی تعهدات مالی خود را کاهش بدهند. شرطی که البته باید ببینیم مرد آلمانی آن را می‌پذیرد یا نه؟

پرداخت دستمزد پسر

از قرار معلوم استقلالی‌ها طرحی را در دستور کار دارند که به موجب آن به شفر پیشنهاد بدهند این مربی خودش پرداخت دستمزد معوقه ساشا شفر را برعهده بگیرد. پسر شفر در دوران سرمربیگری پدرش به عنوان آنالیزور با باشگاه استقلال همکاری می‌کرد و هم‌اکنون چیزی حدود ۱۰۰ هزار دلار طلبکار است که به احتمال زیاد پرونده او نیز منجر به صدور رأی توسط کمیته انضباطی فیفا خواهد شد، به همین خاطر استقلالی‌ها شرطی را برای وینفرد شفر مد نظر قرار داده‌اند که به موجب آن این مربی تخفیف کمتری به باشگاه استقلال بدهد ولی در عوض به صورت کتبی اعلام کند پرداخت طلب پسرش برعهده خود او قرار می‌گیرد و باشگاه استقلال دیگر در این رابطه مسئولیتی نخواهد داشت! از قرار معلوم آبی‌ها تأکید دارند اگر چنین شرطی توسط پیرمرد آلمانی پذیرفته شود، بدهی او خیلی زودتر پرداخت خواهد شد و او زودتر بابت این پرونده کاسب می‌شود.

جریمه ۲۰۰ هزار دلاری

در رابطه با حکم صادر شده توسط کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال برای شفر علیه باشگاه استقلال، جالب است بدانید اصل بدهی طرف ایرانی به مربی آلمانی ۳۵۰ هزار دلار بوده و ۲۰۰ هزار دلار نیز جریمه دیرکرد و غرامت قرارداد این مربی تلقی می‌شود. روی همین اصل استقلالی‌ها به طور جدی پیگیر آن هستند تا بتوانند شفر را راضی کنند که فقط اصل پول خودش را بگیرد و از خیر دریافت جریمه بگذرد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.