شناگر ایران باز هم رکورد شکنی کرد

ابوالفضل سام در دومین روز از مسابقات شنای بازی‌های کشورهای اسلامی رکورد ملی ۱۰۰ متر کرال پشت را جا به جا کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، در دومین روز از مسابقات شنای بازی‌های کشورهای اسلامی، شناگران ایران در مرحله مقدماتی ماده های ۲۰۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه و ۱۰۰ متر کرال پشت مسابقه دادند که به مرحله فینال یا نیمه نهایی رسیدند. ابوالفضل سام که در روز نخست رکورد ملی ماده ۲۰۰ متر کرال پشت را شکسته بود امروز هم در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت رکوردشکنی کرد.

در ماده ۲۰۰ متر آزاد علیرضا یاوری با ثبت زمان ۱:۵۴٫۸۱ پنجم شد و جواز حضور در فینال این ماده را کسب کرد و سامیار عبدلی نیز با زمان ۱:۵۹٫۹۴ یازدهم شد و به کار خود پایان داد.

در ماده ۲۰۰ متر قورباغه مهران قاسم زاده با ثبت زمان ۰۲:۲۳٫۰۹ در رتبه هشتم قرار گرفت و فینالیست این ماده شد.

در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت ابوالفضل سام و هومر عباسی به آب زدند که سام همچون روز نخست این مسابقات بار دیگر رکورد شکنی کرد و با ثبت زمان ۵۶٫۷۸ علاوه بر بهبود رکورد این ماده با ایستادن در جایگاه دوم راهی نیمه نهایی شد. عباسی نیز که رکورددار پیشین این ماده بود با ثبت زمان ۵۷٫۹۳ و ایستادن در رتبه چهارم جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کرد.

فینال و نیمه نهایی ماده های ۲۰۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه، ۱۰۰ متر کرال پشت و ۱۰۰ متر پروانه عصر امروز پیگیری خواهد شد.

در روز نخست این مسابقات تیم ملی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد ایران علاوه بر کسب مدال برنز دو بار رکورد این ماده را جابه جا کرد. همچنین رکورد ملی ماده ۲۰۰ متر کرال پشت توسط ابوالفضل سام شکسته شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.