رسانه خبری این تیتر

شهردار بجنورد تفکیک جنسیتی در بوستان آفرینش را تکذیب کرد

شهردار بجنورد با تکذیب مضامین کلیپ پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ایجاد حصار در این بوستان و تفکیک جنسیتی برای حضور زنان و مردان گفت: ادعاهای این کلیپ صحت ندارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا،‌ جواد حمیدی راوری اظهار داشت: این کلیپ این باور را در مخاطب القا می کند که دیوار برای جداسازی زنان و مردان در فضای داخلی مجموعه یک بوستان اجرا شده این در حالی است که دیوار در بوستان آفرینش بجنورد در راستای ایجاد حصار برای بوستان بانوان اجرا شده است.

شهردار بجنورد افزود: محصور کردن بوستان آفرینش در راستای ایجاد بوستان بانوان انجام گرفته و در بخشی از پارک که مشرف به خیابان و معبر عام است اجرایی شده است.

وی اظهار داشت: ایجاد بوستان اختصاصی بانوان که مجموعه ای با امکانات متنوع و مختلف برای انجام فعالیتهای ورزشی، تفریحی، سرگرمی و اجتماعی در حال ساخت است برای تکمیل نیازمند تامین زیرساخت هایی است تا بانوان بتوانند در آن با اطمینان خاطر و امنیت حضور پیدا کنند بر این اساس محصور کردن مجموعه در محدوده ایجاد شده اختصاصی و در بخشی از پارک آفرینش انجام پذیرفته است.

شهردار بجنورد گفت: تفکیک زن و مرد تعبیر درستی نیست، دیوارکشی در راستای محصور کردن پارک بانوان در محدوده اجرای پروژه انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: سمت داخلی دیوار پل در محدوده پارک بانوان است، سمت دیگر که مشرف به معبر عام است عمومی بوده و محل عبور عابران خواهد بود که به لحاظ حفظ ایمنی تردد، شهرداری ترجیح داد بخشی از فضای روی پل را برای عابرین حفظ کند زیرا از گذشته محلی برای انتظار مسافران برای سفرهای خارج از شهر بوده یا بعنوان ایستگاه ورودی شهر محل اول توقف اتوبوسهای بین شهری است.

شهردار بجنورد گفت: امیدواریم رسانه ها که صاحبان اندیشه‌اند و در جایگاه والای خبررسانی قرار دارند دور از انصاف عمل نکنند؛ گاهی برخی شیطنت ها مانع جدی در انجام خدمتی بزرگ به جامعه خواهد شد. اگر چه به تمامی شهروندان اطمینان خاطر می‌دهیم شهرداری در اجرای پروژه مصمم است و هم اکنون نیز ایجاد پارک بانوان از سرعت عمل مطلوبی برخوردار است.

دومین بوستان بانوان بجنورد در بوستان آفرینش این شهر در حال اجرا است.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.