رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

شوک به استقلال؛ مذاکره قایدی با چند باشگاه خارجی/ باشگاه شباب الاهلی رسما کنار کشید

بسیاری از آبی‌دلان از باشگاه استقلال خواستند که با قایدی تمدید قرارداد شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایران ورزشی، گفته می‌شود باشگاه شباب الاهلی رسما به مدیربرنامه قایدی اعلام کرده نیازی به ادامه همکاری با این بازیکن ندارد. ظاهرا ژاردیم، سرمربی تیم شباب الاهلی نسبت به این بازیکن اعلام بی‌نیازی کرده است.

البته این وضعیت نشان‌دهنده بی‌میلی اماراتی‌ها برای جذب قایدی نیست و همزمان با این اخبار شنیده می‌شود که قایدی مذاکراتی با دیگر تیم‌های اماراتی آغاز کرده تا احتمالا بعد از پایان فصل دوباره به لیگ این کشور برود اما بی‌میلی باشگاه شباب الاهلی به تمدید قرارداد با قایدی از سویی برای هواداران استقلال قوت قلب شده تا شاید باشگاه استقلال در اقدامی ضرب‌الاجلی نسبت به تمدید قرارداد این بازیکن اقدام کند.

این درخواست روز گذشته از سوی بسیاری از هواداران استقلال در فضای مجازی مطرح شد و بسیاری از آبی‌دلان از باشگاه استقلال خواستند که با قایدی تمدید قرارداد شود اما فقط خواست هواداران و موضوع بی‌میلی باشگاه شباب الاهلی نیست و خود قایدی نیز باید برای ماندن در استقلال تمایل حداکثری داشته باشد.

اگر قایدی موفق به حضور در تیم ملی شود، به احتمال زیاد برای حضور درلیگ‌های خارجی بسیار مصر خواهد شد چون به اهدافش در بازگشت به فوتبال ایران رسیده است اما چنان‌چه او جایگاهی در تیم ملی نداشته باشد، احتمال ماندنش در استقلال بیشتر خواهد شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.