رسانه خبری این تیتر

شکایت پرستو صالحی از سحر زکریا / واکنش زکریا و صالحی به این اتفاق

ماجرای شکایت پرستو صالحی از سحر زکریا چیست؟ سحر زکریا شکایت پرستو صالحی را علنی کرد. با ادامه این مطلب همراه باشید.

اینتیتر – سحر زمانی؛ روز گذشته، سحر زکریا، بازیگر سینما و تلویزیون، پستی با محتوای شکایت پرستو صالحی از خود را در صفحه اینستاگرامی اش منتشر کرد. این پست واکنش پرستو صالحی، بازیگر سابق سینمای ایران را به دنبال داشت.

بیشتر بخوانید:

براساس اخبار منتشر شده از جانب این دو بازیگر، پرستو صالحی چند ماه پیش به دلیل انتشار تهمت،‌افترا، فحش و الفاظ رکیک با نست های توهین آمیز و… افترا و توهین به اشخاص عادی از سحر زکریا شکایت کرده بود. اخیرا سحر زکریا بار دیگر موضوع این شکایت را در فضای مجازی به میان آورده که با واکنش بلندبالای پرستو صالحی مواجه شده است.

طبق گفته صالحی، به دلیل پادرمیانی مهران مدیری و رضا گلزار، او شکایت خود را پس گرفته است. همچنین سحر زکریا نیز در این خصوص گفته است که شکایت در حال بررسی است و قرار دادگاه نیز تعیین شده است. در ادامه تصاویر و متن های منتشر شده از جانب این دو بازیگر را مشاهده خواهید کرد.

روز گذشته سحر زکریا این پست را منتشر کرد و نوشت: شکایت این خانوم از بنده

شکایت پرستو صالحی از سحر زکریا

پرستو صالحی در جواب به این پست نوشت: برای اولین و آخرین مرتبه به احترام پرسش مهاطبینیم در اینباره صحبت می کنم چون من از هرگونه بحث جدل شخصی در فضای مجازی بیزارم. من با خانم سحر زکریا هیچ مشکل شخصی نداشتم. ایشان بعد از صحبت های من راجع به آفای مدیری که قطعا با نظر ایشان متفاوت بود، شروع به دروغ پراکنی و توهین به من و خانواده ی من کردند و در لایو خودشون به من تهمت کلاهبرداری زدند، که من با پول مردم مهاجرت کردم و …
و با تحریف روایتی از ماجرایی که خود من از کمک آقای مدیری در مصاحبه ای در شبکه تی وی پلاس تعریف کرده بودم باعص توهین و تیترهای اهانت بار به مادر سالمند من شدند، در صورتی که از طرف من کلام توهین آمیزی در مورد ایشان به زبان آورده نشده بود، حتی اشاره ای کوچک، و چون ایشان اطلاعات حقوقی کافی نداشتند فکر می کردند چون من مهاجرت و کشف حجاب کردم و داپما معترضم به عملکرد دولت و مسئولین، جمهوری اسلامی اصولا هیچ شکایتی از من در قوه قضاییه ایران ثبت و پیگیری نخواهد شد که خوشبختانه در قانون هیچ ناکجاآبادی چنین نیست. بنده به درخواست دو عزیز بزرگوار آقایان مهران مدیری و رضا گلزار که بارها و بارها در لایوهای خانم زکریا مورد توهین و تهمت قرار گرفته بودند و نگران صلامت خانم ذکریا بودند شکایتم را همان زمان پس گرفتم. در حالی که از اوج مناعت طبع آن دو عزیز غرق حس احترام بودم و هستم و این درس ” گذشت ” بودبرای من از جانب ایشان، آری انسان های بزرگ اینگونه اند!!!

و امروز این متن را منتشر کردم چون خانم زکریا با توهیم توهین من به خودشان مجددا پیامک شکایت من علیه خودشان را منتشر کردند و خواستند وانمود کنند بنده متصل به حکومت هستم، با ایجاد این سوال که چطور شکایت یک مکشوفه ی همیشه معترض مهاجرت کرده در دستگاه قضایی ایران مورد بررسی قرار می گیرد!؟ پاسخ این سوال را می توانند در کتاب های قانون جستجو کنند. قانون احترام به آزادی های مشروع، حقوق شهروندی، ماده سه. با آرزوی آرامش و قلبی سرشار از مهر برای ایشان و تمامی کسانی که این روزها خشم های درونشان را به اشتباه سر انسان های دیگر خالی می کنند.

شکایت پرستو صالحی از سحر زکریا

سحر زکریا امروز نیز در واکنش به پست صالحی نوشت: جوابی به پست خانم پرستو صالحی، اول از همه بگویم شما را در حدی نمیبینم که جوابتان را بدهم چون شما دوست دارید دیده شوید، در کارنامه کاریتان چند کار دارید؟ از آقای مدیری برای بزرگ کردن خود وام نگیرید چرا که ایشان هیچوقت در کارهایشان یکبار هم از شما دعوت به همکاری نکرد؟!!!! ولی برای مردم عزیز باید حقایق روشن شود بله شما از من شکایت کردید و اتفاقا شکایت شما رسیدگی شد وقت دادگاه را در پیجم میگذارم، خانم بگذارید سکوت کنم چون اگر سکوتم را بشکنم برایتان گران تمام میشود، شما در تلویزیون ایرن از نام پرتان استفاده کردید برای کار گرفتن که باز هم جواب نداد! بعد رفتید از مردم شروع کردید که آی من معترضم آی پدرم را درآوردند اینها همه دروغ بود،‌با مدرک ثابت خواهم کرد،‌در لایو آخرتان در مورد شاعر و نویسنده ای گفتید و باز نام مرا آوردید،‌ بگویید شما در فوت ایشان چه کردید جز ناخن لاک زدن و با فتوشاپ جلوی دوربین نشستن! در مورد آقای گلزار هم باید بگویم که ایشان شما را مورد غضب قرار دادند نه بنده را. و بگویم من با ایشان چند همکاری داشتم و ما همدیگر را میشناسیم شما چه همکاری داشتید؟ که الان از نام ایشان وام میگیرید. حاطر نشان میکنم به یاد زلزله کرمانشاه بیفتید، ، یادتان آمد؟ پس نگذارید سکوت را بشکنم و خاطرنشان کنم بنده مسائل حقوقی را خوب میدانم وکیلم هم اگر نام ببرم اسمشان خاطرات تلخی را یادآوری می کند برای شما پس دهانتان را بسته در ترکیه به عشق و حالتان برسید، چون اگر صحبت کنم برایتان خیلی بد می شود، سکوتتتتتتتتتت.

شکایت پرستو صالحی از سحر زکریا

زکریا همچنین این استوری را نیز منتشر کرده است.

شکایت پرستو صالحی از سحر زکریا

پرستو صالحی در پاسخ به پست زکریا نامه رسمی انصراف از شکایت خود را استوری کرد. 

شکایت پرستو صالحی از سحر زکریا

 

 

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.