شینده شدن صدایی نامتعارف از نزدیکی حرم حضرت عبدالعظیم +تکمیلی

پلیس پایتخت با رد شایعاتی که به دنبال شنیده شدن صدایی نامتعارف در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی منتشر شده بود توضیحاتی را ارائه داد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ در خصوص شایعه تیراندازی در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی، توضیحاتی را ارائه داد.
به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، بر اساس اعلام این مرکز به دنبال شنیده شدن صدایی در فاصله دور از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و در ضلع شرقی آن، شایعاتی مبنی بر تیراندازی در این محل پخش شد که با حضور سریع ماموران در محل، کذب بودن این شایعات مسجل گردید.
این مرکز در خصوص منشاء صدای شنیده شده اعلام کرد: پس از بررسی ماموران پلیس مشخص شد که این صدا ناشی از انفجار یک ترقه دست ساز بوده و یک نوجوان ۱۷ ساله نیز به عنوان مظنون در این رابطه بازداشت شده است.
انتشار این شایعات در حالی بود که هیچ خللی در برگزاری مراسم احیاء شب قدر در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ایجاد نشد و این مراسم در آرامش کامل برگزار شد.

تکمیلی

روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اعلام کرد، مراسم احیا در این مکان در کمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است. متن اطلاعیه روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به شرح زیر است:

بسمه تعالی

با توجه به احتمال نگرانی برخی از زائران عزیز حاضر در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در محدوده آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام که ناشی از صدایی نامتعارف بود، به اطلاع می‌رساند که جای هیچ‌گونه نگرانی نبوده و مراسم احیا هم‌اکنون در کمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است و کلیه زائران عزیز و شهروندان گرامی حاضر در مراسم در نهایت سلامت و در حال برگزاری مراسم احیای شب بیست‌ویکم ماه مبارک رمضان می‌باشند.

 

1 نظر
  1. زهرا می گوید

    من خودم دم در ورودی حرم حضرت عبدالعظیم بودم،کلی از مردم داشتن زیر دست و پا میرفتن
    همه از همون ضلع شرقی حرم داستن فرار میکردن
    ما که تا خود خیابون اصلی فقط میدویدیم
    کی میگه هیچ خبری نبود و همه چیز آروم بود!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.