رسانه خبری این تیتر

ضرر بزرگ پرسپولیس

تاریخ برگزاری سوپر جام ایران صدای اعتراض پرسپولیسی‌ها و یحیی گل‌ محمدی را به آسمان بلند کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، یحیی گل محمدی می‌گوید چرا تیم من باید درست پنج روز بعد از بازی حساس ایران و عراق دیدار سوپرجام را مقابل تراکتور برگزار کند؟

حرف او وقتی منطقی جلوه می‌کند که بدانیم پرسپولیس ۶ ملی پوش در اردوی تیم ملی دارد و عملا باید قید این ۶ نفر را در بازی با تراکتور بزند چرا که آنها خسته و کوفته به ایران برمی‌گردند و بدون حتی یک جلسه تمرین باید آماده بازی با تراکتور شوند.

از طرفی تراکتوری‌ها هم میل و رغبت چندانی برای حضور در این بازی ندارند. در فضای مجازی و کانال‌های هواداری کاملاً مشخص است که هواداران تراکتور استقبالی از این بازی به عمل نیاورده اند.

در واقع می‌توان گفت تاریخ بدی که سازمان لیگ برای این بازی اعلام کرده صدای هر دو طرف را در آورده و بعید است بازی مزبور حتی اگر برگزار شود، بازی چندان جالبی از آب درآید.

نکته اینجاست که پرسپولیس و تراکتور بلافاصله بعد از این بازی باید خود را برای ادامه رقابت‌های لیگ بیستم آماده کنند و در واقع کوچکترین فرصتی برای استراحت ندارد.

البته بدیهی است که در این میان پرسپولیس به خاطر تعداد زیاد ملی‌پوشانش بیشتر از تراکتور و بقیه تیم‌های لیگ برتری ضرر می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.