رسانه خبری این تیتر

طاهری: العین اگر می‌باخت به اندازه این مساوی خوار نمی‌شد/ امیدوارم شفر در استقلال بماند

مربی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد که سرمربی آلمانی آبی‌پوشان در این تیم بماند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، بیژن طاهری  درباره دیدار برگشت استقلال مقابل العین امارات در گروه D لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همه دیدند که العین چه تیم خوبی بود، اما قدرت بچه‌ها و توانایی‌های‌شان باعث شد در بازی رفت در چنگ ما باشند. بازیکنان همه برنامه‌های تاکتیکی شفر را اجرا کردند، اما داور نگذاشت ببریم. سه امتیاز بازی رفت کلید صعودمان به مرحله بعد بود، اما داور نگذاشت به این هدف برسیم. البته ما روز دوشنبه با تأخیر چند روزه به مرحله بعد صعود خواهیم کرد.

«تیم ما وضعیت مناسبی دارد و خودمان را آماده بازی برگشت با العین می‌کنیم»، مربی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطر نشان کرد: ما روی گرفتن شش امتیاز از العین در دو بازی رفت و برگشت حساب باز کرده بودیم، ولی متأسفانه داور در بازی رفت نگذاشت که برنده شویم. امیدوارم که در بازی برگشت سه امتیاز را بگیریم.

وی در مورد اینکه بازی برگشت با توجه به اتفاقات دیدار رفت حیثیتی شده است، تصریح کرد: بازی رفت هم از اول حیثیتی بود، به خاطر اینکه بازیکنان استقلال قصد داشتند نتیجه فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین را جبران کنند و بگویند استقلال تیم کوچکی نیست. در همان بازی رفت، شکست سال گذشته فراموش شد، چرا که بازی را بردیم، اما فقط سه امتیاز را نگرفتیم. از هواداران استقلال هم می‌خواهیم که روز دوشنبه از تیم‌شان حمایت کنند تا با توجه به بازی آخرمان در سال جاری بتوانیم عیدی خوبی به آنها بدهیم.

طاهری در مورد شانس صعود استقلال از گروه D لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد: تلاش ما این است که صعود کنیم. زیاد فرقی ندارد که اول شویم یا دوم، چون ما تیم پرقدرتی هستیم و فرقی ندارد در مرحله بعد با چه تیمی روبه‌رو شویم. استقلال با فوتبالی که بازی می‌کند نشان داده که از لحاظ تاکتیکی چه قدرتی دارد. فکر می‌کنم بردن العین در بازی برگشت، کلید صعود ما به مرحله بعدی است.

وی ادامه داد: ما باید در بازی رفت العین را می‌بردیم که داور نگذاشت. العین اگر می‌باخت، به اندازه این مساوی خوار نمی‌شد. آنها با کمکِ داور امتیاز گرفتند. ما باید در بازی برگشت ثابت کنیم که از لحاظ فنی تیمی پرقدرت هستیم و باید العین را در تهران شکست بدهیم. از هواداران هم می‌خواهیم که استادیوم آزادی را پر کنند تا با حمایت آنها العین را ببریم. امیدوارم دوشنبه عیدی خوبی به هواداران استقلال بدهیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص موفقیت‌های اخیر آبی‌پوشان در ماه اسفند گفت: وقتی شفر آمد، کم کم برنامه‌های تاکتیکی که در سرش بود، اجرا کرد. بازیکنان هم تاکتیک‌پذیر بودند و خیلی زود خواسته‌های شفر را گرفتند و به یک تیم خوب تبدیل شدیم. اسفندی که تصور می‌کردیم سخت و دشوار باشد، به خوبی پشت سر گذاشتیم و با برد العین هم برای ما و هم هواداران شیرین‌‌تر می‌شود.

طاهری در رابطه با نگرانی هواداران بابت تمدید قرارداد شفر عنوان کرد: این موضوع دست خود شفر است، اما امیدوارم در استقلال بماند.

وی در خصوص مشخص شدن حریف استقلال در بازی فینال جام حذفی گفت: هدف ما قهرمانی است و تفاوتی نداشت که در فیناال به چه تیمی بازی کنیم. البته ما به حریف‌مان احترام می‌گذاریم و می‌دانیم که جام حذفی جام شگفتی‌هاست. ما با قدرت در بازی فینال حاضر خواهیم شد تا در نهایت قهرمان شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.