رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ظهور یک مشکل عجیب و جدید برای پرسپولیسی ها | آماده باش برای حذف ناگهانی یک بازیکن؛ او از لیست تیم کنار گذاشته می شود؟

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی باید یکی از بازیکنان خود را از لیست کنار بگذارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس در خط حمله ضعف دارد و یحیی گل محمدی به دنبال پیدا کردن یک مهاجم خارجی است تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند. پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی با دو مشکل بزرگ مواجه است که باید فکری به حال این دو مشکل کند. مشکل اول پر بودن لیست بزرگسال این باشگاه است. با توجه به قوانین جدید تیم ها فقط می توانند ۱۹ بازیکن بزرگسال در لیست خود داشته باشند و حالا پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی باید یک بازیکن را از ترکیب تیم خود خارج کند.

مشکل دوم مربوط به سقف قراردادهاست. پرسپولیس نمی تواند مهاجمی به خدمت بگیرد که قیمتش بالا باشد و از سقف قرارداد این باشگاه رد شود. از همین رو ستاره ای که احتمالا قربانی خرید مهاجم خارجی خواهد شد، وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس خواهد بود.

هنانوف برای این فصل قراردادی به ارزش ۲۲۰ هزار دلار با پرسپولیس دارد و در صورتی که باشگاه پرسپولیس او را از لیست خارج کند، می تواند ۲۲۰ هزار دلار ذخیره و آن را برای خرید مهاجم خارجی خرج کند. در واقع خروج وحدت از لیست پرسپولیس باعث خواهد شد تا این باشگاه دست بازتر برای انتخاب مهاجم خارجی داشته باشد و حدود ۲۰۰ هزار دلار بیشتر می تواند برای خرید جدید خود هزینه کند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.