رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه + میزان مسافت و نقشه

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه چقدر است؟ درباره میزان مسافت تهران تا نمک آبرود در این مطلب بخوانید.

اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه سوالی است که برای مسافران قبل از حرکت به سمت این شهر زیبای شمال برای تفریح چند روزه پیش می آید تا با برنامه ریزی درست برای سفر اقدام کنند و از مسیر سفر خود بیشترین لذت را ببرند. از این رو در این مطلب به بررسی فاله تهران تا نمک آبرود از راه های مختلف به خصوص جاده فیروزکوه خواهیم پرداخت.

با توجه به فاصله تهران تا نمک آبرود بعضی از مسافران ترجیح می‌دهند شب قبل از سفر در تهران بمانند و صبح زود سمت شمال حرکت کنند. اگر شما جزء این دسته هستید و یا دوست دارید قبل از سفرتان چند روزی در پایتخت اقامت کنید برای رزرو هتل تهران می‌توانید به سایت اسنپ‌تریپ سر بزنید. اسنپ‌تریپ این امکان را به شما می‌دهد تا انواع هتل تهران را با بهترین قیمت رزرو کرده و از پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز بهره‌مند شوید.

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه

شهرستان نمک آبرود واقع در دوازده کیلومتری غرب چالوس است. برای رسیدن به این شهرستان از مبدا تهران و با قرار گرفتن در مسیر فیروزکوه ابتدا باید به سمت فیروزکوه حرکت کرده و سپس از پل سفید، شیرگاه، قائم شهر عبور می کنید و به آمل می رسید. پس از آمل به سمت نوشهر و چالوس حرکت می کنید به مقصد یعنی شهر نمک آبرود خواهید رسید.

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه چند ساعت است؟

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه ۴۱۲ کیلومتر است و براساس این مسافت پنج ساعت و چهارده دقیقه در راه هستید.

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده فیروزکوه

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده کرج

برای رسیدن به نمک آبرود از مسیر کرج، می بایستی از ملک آباد، جاده زیبای چالوس، کوشک، آسارا، میدانک، سرخدره، تونل کندوان، سیاه بیشه، مکارود، مرزن‌آباد و سردآبرود عبور کنید تا به مقصد برسید.

فاصله تهران تا نمک آبرود از جاده کرج چند ساعت است؟

این مسافت حدود ۲۱۱ کیلومتر است که حدود ۴ ساعت از زمان شما را می گیرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.