رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فراخوانی برای جهانی شدن فیلم‌های کوتاه ایرانی

فراخوان پخش جهانی تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های معتبر بین‌المللی منتشر شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از کیهان، انجمن سینمای جوانان ایران به عنوان بزرگ‌ترین مرکز آموزش و تولید فیلم کوتاه در کشور به‌منظور پخش، بازاریابی و حضور جهانی منسجم و مؤثر تولیدات خود، قصد دارد به شیوه‌ای کارآمد و براساس پژوهش‌های علمی و تجربیات کارشناسان پخش جشنواره‌ای و بازار‌های بین‌المللی، اقدام به پخش و بازاریابی آثار برگزیده خود کند.

در این راستا فیلم‌سازانی که آثارشان با حمایت انجمن سینمای جوانان ایران و از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون به تولید رسیده است، می‌توانند با در نظر داشتن شرایط ذیل برای ارسال درخواست خود در سامانه اقدام کنند: دارا بودن استاندارد‌های متعارف فیلم کوتاه در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فرم، محتوا و مخاطب، نداشتن سابقه نمایش اثر در جشنواره‌های جهانی، عدم قرارداد جاری با شرکت‌های پخش‌کننده.

در نخستین مرحله بررسی آثار متقاضی که توسط «شورای پخش و بازار‌های جهانی» انجمن سینمای جوانان ایران صورت می‌پذیرد، تعدادی از تولیدات واجد شرایط به تشخیص این شورا انتخاب و برای پخش جشنواره‌ای و حضور آن‌ها در بازار‌های جهانی اقدام خواهد شد.

مهلت ارسال درخواست‌ها برای پخش بین‌الملل فیلم‌های تولید شده در انجمن سینمای جوانان ایران، تا ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ است.

فیلم‌سازان می‌توانند با مراجعه به سایت انجمن سینمای جوانان ایران برای اقدام به پخش بین‌المللی فیلم کوتاه خود اقدام کنند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.