رسانه خبری این تیتر

فصل پنجم سریال سرگذشت ندیمه منتشر شد + جزییات

جدیدترین فصل سریال سرگذشت ندیمه ( handmaid’s tale) امروز منتشر شد.

اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ سریال پر طرفدار سرگذشت ندیمه امروز چهاردهم سپتامبر با جدیدترین فصل خود بازگشت. این سریال بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده است و فصل اول آن در سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

فصل چهارم این سریال در سال ۲۰۲۱ منتشر شد و پس از آن تولید فصل پنجم آغاز شد. تاریخ مشخص شده برای انتشار آن ۱۴ سپتامبر بود که امروز دو قسمت از فصل پنجم سرگذشت ندیمه منتشر شد.

سریال سرگذشت ندیمه به خاطر داستان ساختارشکن خود به شدت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و توانست موفقیت چشمگیری را در جذب طرفداران و نگاه منتقدان به سمت خود داشته باشد.

این سریال از جوایز امی هم بی نصیب نمانده است و فصل اول آن برنده هشت جایزه در این جشنواره از ۱۳ نامزدی در رشته های مختلف شد.

داستان این سریال در آمریکایی روایت می شود که از فضای سکولاری و لیبرالی خارج شده و حتی نام آن به گیلیاد تغییر کرده است. آمریکایی که دیگر رنگ و بوی گذشته را ندارد و تندروهای مسیحی بر سر کار آمدند و حکومت را بر دست گرفته اند. قوانین عجیب و سختگیرانه گیلیاد هیچ شباهتی با آمریکای گذشته ندارد و از هر رادیکالی، رادیکال تر است. تماما ایدئولوژی است که در این سرزمین حاکم شده و اجازه نفس کشیدن به انسان ها را نمی دهد.

همانطور که پیشتر ذکر کردیم این سریال براساس رمان معروف سرگذشت ندیمه اثر مارگارت اتوود است. تولید این سریال از سال ۲۰۱۶ آغاز شد و آن طور که از خبرها پیداست فصل ششم سریال آخرین فصل آن خواهد بود.

الیزابت ماس، جوزف فاینز، ایوان استراهوفسکی، الکسیز بلدل، آن داود، مکس مینگلا، سمیرا وایلی، او.تی. فاینلی، مدلین بروئر، آماندا بروگل، اور کارادین و تاتیانا جونز بازیگران این سریال جذاب هستند. بروس میلر کارگردانی این مجموعه را برعهده دارد.

فصل پنجم سرگذشت ندیمه در ده قسمت ساخته شده و چهارشنبه های هر هفته توسط سرویس پخش هولو منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.