فوت یک دختر خوب کُرد را بهانه کردند که ایران را دچار التهاب کنند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز منافع و وحدت ملی ما در گرو انسجام داخلی است، نباید اجازه دهیم عده ای مزدور برای ایجاد تفرقه در کشور نقش آفرینی کنند، بلکه باید آنان را در رسیدن به نقشه هایشان ناکام بگذاریم.

به گزارش اینتیتر به نقل از انتخاب، محمد مهدی اسماعیلی یکشنبه شب در چهاردهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت در مشهد، افزود: امروز همه اهالی فرهنگ و هنر از کیان و منافع ملی کشور با تمام وجود پاسداری می کنند، من عاطفه شما هنرمندان را نسبت به این خاک و ملت عزیز دیده ام و شما را آموزگاران مردم در وطن دوستی و حمایت از وحدت ملی و انسجام کشور می دانم.

بر اساس گزارش ایرنا، خبرگزاری رسمی دولت، وی اظهار داشت: کشورمان امروز بیش از هر چیز به آرامش و وحدت ملی نیاز دارد، پیشتاز این عرصه، هنرمندان عزیز و پیشکسوت هستند که باید نقش خود را ایفا کنند، چرا که عده ای دوست ندارند کشورمان به این گستردگی و سربلندی باشد و خوابهای بدی را برای ایران دیده اند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: ۳۰ سال قبل یکی از تئوریسین های اصلی در آمریکا نقشه ای را برای منطقه خاورمیانه ترسیم کرده که امروز از آرشیو محرمانه آنها بیرون آمده است و نشان می دهد که آنان به دنبال ایجاد یک خاورمیانه جدید با کشورهای جدید و قابل مدیریت در این منطقه هستند.

اسماعیلی با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور، گفت: وقتی فوت غم انگیز دختر خوب کُرد مشخص شد، رییس جمهور در ازبکستان بودند و من هم ایشان را همراهی می کردم، ایشان بلافاصله به وزیر کشور دستور پیگیری مساله را دادند و وقتی به تهران آمدند هم با پدر این دختر تماس گرفتند، بعد عده ای از سر غفلت و ناآگاهی این مساله را که همه ما را داغدار کرده است، بهانه کردند که ایران را دچار التهاب کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.