رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فیلم وودی آلن جشنواره «سن سباستین» را افتتاح می‌کند

فیلم «فستیوال ریفکین» ساخته «وودی آلن» جشنواره «سن سباستین» را افتتاح می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، فیلم وودی آلن با عنوان «جشنواره ریفکین» آغازگر جشنواره فیلم «سن سباستین» در ماه سپتامبر خواهد بود.

این دومین بار است که وودی آلن این جشنواره را افتتاح می‌کند. اولین بار در سال ۲۰۰۴ بود که او توانست جایزه «دونوستیا» را برای فیلم «ملیندا و ملیندا» کسب کند.

طی چهار دهه گذشته فیلم‌های «منهتن»، «زلیگ»، «راز قتل منهتن»، «رُز ارغوانی قاهره»، «امتیاز نهایی»، «ویکی کریستینا بارسلونا»، «هرچه نتیجه دار باشد» و «مرد بی منطق» از «وودی آلن» در جشنواره «سن سباستین» اکران شده اند.

فیلم «جشنواره ریفکین» تابستان گذشته در سن سباستین و مناطق اطراف آن فیلمبرداری شد. در این فیلم، یک زن و شوهر متأهل آمریکایی در جشنواره سن سباستین شرکت می‌کنند و در آنجا مجذوب زرق و برق این رویداد می‌شوند.

وودی آلن کمدین، هنرپیشه، کارگردان، نویسنده و موسیقی‌دان آمریکایی است. آلن فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان نویسنده کتاب‌های طنز و سپس یک کمدین روی صحنه آغاز کرد و سپس در دهه ۶۰ میلادی فعالیت فیلم‌سازی خود را آغاز کرد. وی ۱۹ بار نامزد اسکار و چهار بار برنده آن شده است که این جوایز شامل یک جایزه اسکار «بهترین کارگردانی» برای فیلم «آنی هال» و سه جایزه اسکار «بهترین فیلمنامه غیراقتباسی» است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.