رسانه خبری این تیتر

فینال یورو ۲۰۲۰ ایتالیا قهرمان یورو ایتالیا ۴ – ۳ انگلیس

ایتالیا در ضربات پنالتی و در مجموع با نتیجه ۴ بر ۳ توانست با شکست انگلیس در فینال یورو ۲۰۲۰ قهرمان این جام شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، امشب هیجان در فوتبال اروپا به اوج خود می‌رسد؛ جایی که دو تیم انگلیس و ایتالیا در فینال رقابت‌های یورو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد و هر دو تیم از انگیزه‌های خاص خود برای پیروزی و نهایتاً بالا بردن جام برخوردار هستند.

انگلیس در مرحله گروهی مسابقات عملکرد پر فراز و نشیبی داشت و حتی بسیاری از هواداران این تیم نسبت به قهرمانی سه شیرها ناامید شدند اما شاگردان گرت ساوتگیت در مرحله حذفی نمایش های درخشانی را ارائه دادند. آنها ابتدا از سد آلمان قدرتمند عبور کردند و در یک چهارم نهایی با چهار گل اوکراین را در هم کوبیدند. سه شیرها همچنین شب گذشته در بازی نیمه نهایی به سختی و با نتیجه ۲-۱ دانمارک را شکست داده و راهی فینال شدند.

در مورد ایتالیا اما اوضاع کمی متفاوت بود. شاگردان روبرتو مانچینی از همان ابتدای جام مقتدر ظاهر شدند و با پیروزی در هر سه مسابقه دور گروهی راهی مرحله حذفی شدند. ایتالیا در مرحله حذفی نیز با غلبه بر حریفان قدرتمندی نظیر اتریش و البته بلژیک مدعی راهی نیمه نهایی شد و در این دور از بازی‌ها نیز به سختی و در ضربات پنالتی اسپانیا را شکست داد.

  • نتایج مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ را در این لینک مشاهده کنید.
  • نتایج مرحله یک هشتم  نهایی یورو ۲۰۲۰ را در این لینک مشاهده کنید.
  • نتایج مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲ را در این لینک مشاهده کنید.

گزارش تصویری از فینال یورو ۲۰۲۰

فینال یورو 2020

فینال یورو 2020

فینال یورو 2020

فینال یورو 2020

فینال یورو 2020

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.