رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

قرمزها سعید عزت اللهی را هایجک کردند؟ | خبر جنجالی درباره سعید عزت اللهی

چند هفته ای است سعید عزت اللهی در لیست وایله قرار نمی‌گیرد و به نظر می‌رسد جدایی او از این تیم دانمارکی محتمل است.

به گزارش اینتیتر به نقل از طرفداری، سعید عزت اللهی از ابتدای تابستان مورد توجه پرسپولیس و استقلال قرار گرفته است. رسانه‌ها خبر می‌دهند که سعید عزت اللهی ترجیح می‌دهد در پرسپولیس بازی کند. حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده که سعید عزت اللهی برای پیوستن به این تیم ترغیب شود اما باشگاه دانمارکی رضایتنامه خروج او را امضا نمی‌کند. سعید عزت اللهی مایل است به پرسپولیس بپیوندد و شاید این موضوع برای او گران تمام شود زیرا تیم دانمارکی او را از فهرست خود خارج کرده است.

از آغاز فصل نقل و انتقالات شایعات گوناگونی پیرامون حضور سعید عزت اللهی در یکی از تیم های لیگ برتری مطرح شد اما در نهایت تا این لحظه هیچ اتفاقی رخ نداده است. پرسپولیس و استقلال بر سر جذب عزت اللهی با یکدیگر رقابت می کردند اما مبلغ گزاف رضایتنامه این بازیکن هر دو باشگاه را منصرف کرد تا پس از اتمام قرارداد عزت اللهی با وایله، برای جذب او اقدام کنند.

باشگاه وایله نیز مشخصا از تمدید نکردن عزت اللهی راضی نیست و این بازیکن را در چند بازی اخیر سکو نشین کرده است.

چند روزی است شایعاتی در خصوص مذاکرات تراکتور با باشگاه وایله به گوش می رسد. برخی معتقدند تراکتور برای جذب سعید عزت اللهی اقدام کرده و حتی راضی به پرداخت مبلغ مدنظر باشگاه وایله شده است.

پیگیری های خبرنگار طرفداری اما حکایت از خبر دیگری دارد. باشگاه تراکتور تا این لحظه هیچ مذاکره ای با سعید عزت اللهی یا باشگاه دانمارکی نداشته و این اخبار صرفا گمانه زنی برخی رسانه ها و کانال های تلگرامی است. احتمالا سعید عزت اللهی تا پایان قرارداد خود در وایله می ماند و سپس در نقل و انتقالات زمستانی برای آینده خود تصمیم می گیرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.