رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

لطفا کرکره این فوتبال را پایین بکشید آقایان !

در حالی که لیگ برتر فوتبال ایران هفته های ابتدایی خود را می گذراند به یک باره با تعطیلی عجیب و غریبی مواجه شد . بازی های دوستانه تیم ملی بهانه ای شد برای به تعطیلی کشاندن لیگی که تیم های حاضر در آن تازه در حال شکل گرفتن و شناختن ترکیب اصلی خودشان بودند.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، در حالی که لیگ برتر فوتبال ایران هفته های ابتدایی خود را می گذراند به یک باره با تعطیلی عجیب و غریبی مواجه شد .

بازی های دوستانه تیم ملی بهانه ای شد برای به تعطیلی کشاندن لیگی که تیم های حاضر در آن تازه در حال شکل گرفتن و شناختن ترکیب اصلی خودشان بودند.

عجیب تر اینکه پس از برگزاری مسابقات دوستانه تیم ملی ،این بار به بهانه بازی تیم امید در بازی های آسیایی چین تعطیلات لیگ همچنان ادامه دارد .

تیم عنایتی بعد از پیروزی بر تایلند به جمع هشت تیم پایانی این رقابت ها راه یافته است و با توجه به درگیر بودن تیم های باشگاهی مانند پرسپولیس در بازی های جام باشگاه های آسیا و نیاز به حضور بازیکنان حاضر در المپیک آسیایی ،فوتبال این روزهای ایران به اوج بی نظمی خود رسیده است .

با بررسی لیگ های هشت تیم حاضر در این مرحله از مسابقات فوتبال بازی های آسیایی چین به این نتیجه می رسیم که تمام لیگ ها فعال هستند و حضور چند بازیکن در تیم ملی زیر ۲۳ سال بهانه ای برای به تعطیلی کشاندن فوتبال نشده است .

اما به نظر می رسد فوتبال ما با هر تلنگری آماده تعطیل شدن است و تیم ها برای نگه داشتن شرایط آرمانی می بایست هزینه های دو چندانی را متقبل شوند .

آیا وقت آن نرسیده فکری به حال این فوتبال به هم ریخته شود؟

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.