ماجرای تجاوز به زن مریوانی و خودکشی او چه بود؟

روز پنجشنبه ۱۷ شهریور بود که خبر تلخی از خودکشی یک زن مریوانی به نام شلیر رسولی منتشر شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، گفته ها حاکی از آن است که مردی از اهالی روستا به نام «گ.ق»، که از آشنایان شلیر بوده است این زن را به خانه دعوت میکند و خانم رسولی هم که گویا دوست همسر این مرد بوده به خانه آنها می رود اما متوجه می شود که همسر این مرد در خانه نیست و او قصد تعرض دارد!

شلیر رسولی زن متاهل ۳۶ ساله و مادر دو فرزند بود. او در شهرستان مریوان از شهرهای استان کردستان، در نزدیکی مرز باشماق و در چندکیلومتری عراق زندگی می‌کرد.

یکی از رسانه‌ها از قول یک فرد محلی نوشته:‌

«در روزی که شلیر از ساختمان دوطبقه به پایین پرت شد، همراه زنان دیگر محله در مقابل منزلشان مشغول صحبت بودند که متهم به قتل از بالکن خانه‌اش شلیر را صدا می‌زند و می‌گوید همسرش بدحال است. شلیر وقتی برای کمک خودش را می‌رساند، متوجه می‌شود که مرد دروغ گفته و کسی در خانه نیست. به دنبال راه فرار راهی بالکن می‌شود و از طبقه دوم به پایین می‌افتد؛ اما مشخص نیست خودش افتاده یا مرد متعرض او را به پایین پرت کرده است.

همسایه شلیر در هنگام فرار، علاوه بر شلیر فرد دیگری را نیز مصدوم کرده است. او وارد خانه‌ای که درش باز بوده می‌شود، دهان زن صاحبخانه را می‌گیرد و او را تهدید می‌کند که سر و صدا راه نیندازد تا بتواند از دست مردم فرار کند. از قضا همسر زن سر رسیده و فرد متعرض، با قمه ضربه‌ای به سر زن می‌زند و فرار می‌کند.»

فوت شلیر رسولی در جریان گروگانگیری با قصد تعرض از سوی یکی از اراذل و اوباش بوده است. برخورد شلیر رسولی با سر به سطح زمین موجب آسیب جدی به او می‌شود و در حالی که مردم برای نجات او اقدام کرده بودند، مرد متعرض از فرصت استفاده کرده و فرار می‌کند.

گویا تا انتقال او به بیمارستان زمان زیادی کشیده و برای همین خون زیادی از او رفته است. شلیر در بیمارستان کوثر سنندج به علت شدت صدمات و جراحات وارده از دنیا رفت.

مردی که عامل خودکشی این زن شده توسط پلیس دستگیر شده و در بازداشت به سر می‌برد. رئیس کل دادگستری استان کردستان دستور رسیدگی سریع به این پرونده را صادر کرد.

1 نظر
  1. اسماعیل می گوید

    خدالعنتش کند درودبرشرف این زن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.