مازراتی گرن توریسمو سرانجام به روز شد

نسل جدید مازراتی گرن توریسمو معرفی شد. این نسل از خودروی اسپرت ایتالیایی در سه نسخه مختلف وارد بازار می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، این سه نسخه عبارتند از مودنا، تروفی و فولگوره. از بین این سه، دو نسخه اول به موتور V6 مجهز هستند و فولگوره با پیشرانه تمام الکتریکی به فروش خواهد رسید. نسخه برقی این خودرو با پیشرانه ۷۵۰ اسب بخاری، قدرتمندترین مدل تاریخ مازراتی محسوب می‌شود.

ابعاد مازراتی گرن توریسمو ۲۰۲۳

مازراتی گرن توریسمو طولی برابر با ۴,۹۵۹ میلیمتر دارد، عرض آن ۱,۹۵۷ میلیمتر است و ارتفاع آن به ۱,۳۵۳ میلیمتر می‌رسد. فاصله محوری این خودرو نیز ۲,۹۲۹ میلیمتر است. البته این ارقام مربوط به دو نسخه مودنا و فولگوره هستند و نسخه تروفی با ۴,۹۶۶ میلیمتر، اندکی طول بیشتری دارد.

یک جی تی سنتی زیبا

از نظر طراحی گرن توریسموی جدید بیشتر یک خودروی تکاملی است. این نسل نیز مثل نسل پیشین کاپوتی کشیده و دماغه‌ای با ارتفاع کم از سطح زمین دارد. طراحان مازراتی در بدنه این نسل حجم‌پردازی‌های بیشتری انجام داده‌اند، ضمن اینکه ارتفاع خط شانه کمتر شده و فاصله چرخ‌های جلو با درها حالا بیشتر از هر زمان دیگری است. با توجه به این ویژگی‌ها، مازراتی گرن توریسمو ۲۰۲۳ چشم هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند.

مازراتی گرن توریسمو نسخه فولگوره

برجستگی کاپوت، جلو پنجره حجیم، چراغ‌های اصلی یکپارچه با گلگیر، گلگیرهای خیلی متورم عقب و چراغ‌های پشت باریک با فناوری LED از دیگر مشخصات ظاهری مازراتی گرن توریسمو هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.