رسانه خبری این تیتر

مبلغ ‌علی‌الحساب “شاهین”؛ ۸۰ میلیون تومان

به گفته قائم مقام سایپا در امور فروش با بیان این‌که زمان تحویل خودرو شاهین که امروز برای نخستین بار پیش فروش می‌شود، دی‌ماه ۱۳۹۹ خواهد بود، گفت: مبلغی که باید به صورت علی‌الحساب برای خودروی شاهین پرداخت شود ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، مجید باقری در مراسم امروز(یکشنبه) قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده گروه خودروسازی سایپا، گفت: پس از مراسم امروز و مشخص شدن اسامی برندگان قرعه کشی، پیش فروش نه محصول به تعداد ۴۰ هزار دستگاه آغاز خواهد شد که در بین آنها سه خودروی جدید برای نخستین بار عرضه می شوند.

قائم مقام‌ سایپا در امور فروش افزود: طبق وعده قبلی و به‌دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، برای نخستین‌بار پیش‌فروش خودرو «شاهین» محصول جدید سایپا که در ابتدا رهام نامگذاری شده بود از امروز آغاز می‌شود. به‌جز شاهین، دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی «ساینا S» و “کوییک S ” نیز برای نخستین‌بار در این طرح عرضه خواهند شد.

وی اعلام کرد: زمان تحویل خودرو شاهین، دی‌ماه ۱۳۹۹ خواهد بود و مبلغی که به صورت علی‌الحساب برای خودروی شاهین در نظر گرفته شده است، ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

باقری ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، طرح پیش‌فروش مطابق با برنامه تولید سایپا خواهد بود و همه محصولات در موعد مقرر و تعیین شده به مشتریان تحویل می‌شود.

به گفته قائم مقام سایپا در امور فروش، حدود یک میلیون و ۸۰ هزار نفر در این طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده بودند که کمتر از هشت درصد آنان با کنترل هایی که با واحدهای اطلاعاتی دیگر انجام شد ریزش پیدا کردند.

وی بیان کرد: این قرعه کشی برای تحویل و فروش ۱۰ هزار خودرو از بین حدود یک میلیون نفر متقاضی انجام خواهد شد، یعنی از بین هر ۱۰۰ نفر متقاضی یک نفر می‌تواند برنده قرعه کشی بوده و به خودروی خود برسد.

باقری در رابطه با برخی شبهات مبنی بر اینکه اگر خودروسازان این خودروها را در اختیار داشتند چرا تا امروز عرضه نکردند؟ تاکید کرد: از بهمن ماه پارسال که التهابات بازار خودرو زیاد شد تا امروز ۱۲۳ هزار دستگاه خودرو از سوی سایپا تحویل مردم شده است.

وی اعلام کرد: از ابتدای امسال نیز در مقایسه با سال گذشته، سایپا ۵۵ درصد بیشتر خودرو تحویل داده است.

پیش فروش سه محصول جدید سایپا

سید جواد سلیمانی همچنین در حاشیه مراسم قرعه‌کشی ۱۰ هزار خودرو طرح فروش فوق‌العاده گروه سایپا در جمع خبرنگاران گفت: از میان یک میلیون نفر متقاضی حدود ۱۰ هزار نفر در هفت مدل خودرو برنده نهایی خواهند بود. لیست کامل منتخبین در سایت سایپا بلافاصله پس از اتمام مراسم قرعه‌کشی ١٠ هزار خودرو فروش فوق‌العاده اعلام خواهد شد. ضمن‌اینکه به طور همزمان برندگان خودرو پیامک دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در رابطه با طرح پیش‌فروش یکساله نیز گفت: به صورت همزمان پس از مراسم امروز حدود ۴۰ هزار خودرو به مدت سه روز در طرح پیش فروش قرار گرفته و ثبت‌نام انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: چنانچه تعداد متقاضیان بیشتر از میزان پیش فروش باشد مجددا مراسم قرعه‌کشی برگزار می‌شود. در این طرح ۹ مدل از محصولات سایپا برای پیش‌فروش در نظر گرفته شده است. سه محصول جدید سایپا شامل شاهین، ساینا S و کوییک S در این طرح عرضه خواهند شد که برای اولین بار ارائه می‌شوند.

سلیمانی زمان تحویل خودرو را نیمه دوم سال جاری اعلام کرد و در رابطه با قیمت آن گفت: مبلغ در نظر گرفته شده به عنوان پیش‌پرداخت این محصول ۸۰ میلیون تومان است، اما قیمت نهایی این خودرو در شورای رقابت در حال بررسی است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.